Wpis z mikrobloga

Hej. Mam taki mały problem, bo nie wiem jaki dysk kupić do mojego laptopa. Posiadak Lenovo Y510p i miał on w wersji z "Możliwością montażu dodatkowego dysku M.2 (brak elementów montażowych)" - wybrałem ten z myślą o późniejszym upgrade, który teraz nadszedł. nie mam zielonego pojęcia o dyskach tym bardziej ssd i nie wiem jaki mam wybrać, by był odpowiedni do mojego (tak by wsadzić go zamiast cdromu). Gubię się już w tych m.2, sata 3, pci-e, msata, 42mm... nie wiem jaki mam wybrać by był odpowiedni do tego laptopa, by po prostu go wsadzić i mieć ssd + hdd, który jest obecnie.

Mój laptop - http://www.x-kom.pl/p/183145-notebook-laptop-156-lenovo-y510p-i5-4200m-8gb-1000-dvd-rw-gt755m.html#specification

Interesuje mnie dysk 128gb - jeżeli jesteś w stanie coś polecić - z góry dziękuję - chciałbym zapłacić do 250 zł.

Pozdrawiam

#laptopy #lenovo #ssd #pcmasterrace #kiciochpyta
  • 6
@Nikczemny: wole mniej zapłacić niż więcej gb :) tylko kwestia taka, że nie wiem jaki kupić, jest sporo wersji jakieś magistrale m.2, sata, sata III itd. i nie wiem co wybrać, tak by mieć wszystko w środku laptopa :)