Wpis z mikrobloga

#iphone #ios prawdopodobnie po aktualizacji systemu wystąpił na iPhone 6 problem z niektórymi apkami, miedzy innymi z filmwebem. Aplikacji nie ma na iPhonie, wyszukiwarka jej nie znajduje, w ustawieniach jest widoczna, ale da się jedynie zmienić ustawienia dostępu i powiadomień. Na AppStore tak jak na załączonym obrazku, wyświetla sie ikonka Otwórz ale jest przezroczysta, nie da się kliknąć. Ktoś ma jakiś pomysł?
mrCairo - #iphone #ios prawdopodobnie po aktualizacji systemu wystąpił na iPhone 6 pr...

źródło: comment_HlBhAcFqmhgbsueIhvPgTpnOYGyDLvro.jpg

Pobierz
  • 9
@mrCairo: Ustawienia -> Ogólne -> Dysk i Użycie iCloud -> Zarządzaj dyskiem
Jest appka na liście? Możesz w nią wejść i kliknąć "Usuń program " ?
EDIT: 6s, iOS 10.2 here
@kryzju: tak, wlasnie to zrobiłem. Teraz w AppStore zamiast otwórz jest chmurka z iCloud taka jak zwykle przy apkach kupionych ale nie znajdujących sie na dysku i tez nie da sie kliknąć, jak poprzednio
@mrCairo: wygląda, że trzeba by wyczyścić cache AppStore - jest niby na to sposób - 10 tapnięć na dowolną zakładkę w odpalonym AppStore - ale u mnie zawiesiło AppStore, tzn cały czas przeładowywało :P

EDIT: A jednak działa, spróbuj
@mrCairo: teraz też już się nie wiesza xD patrzyłem czy przez iTunes można zarządzać appkami - ale niestety, nie da się... Nie mam pomysłów, sorki Mireczku, nie pomogę :(
@mrCairo: A weź zobacz: "Ustawienia -> iCloud -> Dysk -> Zarządzaj dyskiem -> Ten iPhone -> Pokaż wszystkie programy", spróbuj wyłączyć i wybierz "Wyłącz i usuń".
To i tak pewnie usunie tylko kopię w iCloud, ale może coś pomoże (kolejny refresh AppStore?).