Wpis z mikrobloga

Cześć!
Zastanawiam się nad kupnem Asus ZenFone 2 Laser 5.0 albo Huawei P8 Lite (generalnie potrzebny mi telefon w cenie do 750 zł który bezproblemowo da sobie rade z codziennymi czynnościami). Dlatego też mam pytanie. Jak wygląda porównanie procesorów :
Asus
Qualcomm Snapdragon 410 8916
Zegar procesora: 1,20 GHz
Liczba rdzeni: 4
GPU: Adreno 306

Huawei
HiSilicon Kirin 620
Zegar procesora: 1,20 GHz
Liczba rdzeni: 8
GPU: ARM Mali-450 MP4

Raz czytam o przewadze Asusa pod tym względem, a raz o przewadze Huawei i nie wiem co myśleć.

#asus #zenfone #huawei #p8lite #smartfon
  • 8
  • Odpowiedz
@Trezzy niebieski ma tego zenfone do sprzedania, jeszcze rok na gwarancji, zmienił bo.ptrzebowal NFC. Stan ideolo, nie tykalam a on dba. Napisz na PW jakcoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Trezzy no i tak. Jeśli chodzi o wydajność to nie było żadnych problemów, do tego aparat robi bardzo dobre zdjęcia. Niby tyle samo mpx co mój Acer, ale różnica w jakości (szczególnie przy słabszym oświetleniu) to magia. Sama poleciałam kilku osobom i są bardzo zadowoleni
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hatterka: Jeżeli już to będę brał nowy, wiec nie skorzystam z oferty, ale dzięki za info o wydajności i aparacie :D

@niedlapsa: No właśnie, od razu widzę ze bateria 3000 mAh co by się bardzo w tej wersji 5.0 przydało

@WiszWiKenTernBakTajm: Jeszcze dokładnie nie wiem czy będę brał ten telefon wiec póki co skacze po ofertach na allegro itp.
  • Odpowiedz