Wpis z mikrobloga

@CrazyBaran: jak zostało wyżej napisane, warp to me są podobno przyjaźnie nastawieni do nowych graczy. jak masz już jakieś konkretniejsze skille i kapitał do zainwestowania w statek, to polecam TVP czyli the valhala project. czasami robią się długie kolejki żeby dostać się do floty, ale jak już się uda to leci 120+ milionów isk na godzinę, a czasem jak się uda to i dwa razy tyle.
strona TVP: https://wiki.thevalhallaproject.info
@CrazyBaran: do floty najszybciej cię wezmą jak będziesz latał logi. ja latałem tylko jako dps, przez moment hyperionem albo ravenem, a dalej tylko vindi.
rolę dopasuj sobie do tego jak grasz. jako vindi odpowiadasz tylko za siebie, jako logi musisz pilnować innych.
w TVP logi mają darmore ubezpieczenie, wszyscy inni mają płatne (oczywiście nieobowiązkowe).
jak chcesz latać jako dps to skille pakuj w duże hybrydy, tank i nieco w drony.
@CrazyBaran: tvp ma własny system ubezpieczeniowy. kosztuje to 1 milionów za 24 godziny, działa oczywiście tylko kiedy jesteś w ich oficjalnej flocie. jeżeli zginiesz przez błąd fc lub logi, albo coś się spieprzy bez twojej winy, dostajesz zwrot za statek. logi mają ubezpieczenie za darmo.
@CrazyBaran: ja latałem z t1 przez pewien czas. generalnie zasada jest taka, że im gorszy masz fit tym zazwyczaj dłużej czekasz w kolejce. z tego co pamiętam, to do flot tvp najłatwiej było się dostać jakoś rano, najlepiej jeszcze przed dt.
próbowałem kiedyś zrobić sobie alta tylko do latania z nimi, udało mi się dostać do floty hyperionem z fitem t1. padłem jednak dość szybko, bo za późno dałem broadcast i