Wpis z mikrobloga

Witam, na samym początku chciałbym powiedzieć że jestem tu nowy, a jestem tu dlatego że wszyscy dookoła mnie mówią: Wejdź na wykop.pl, wykop zawsze na propsie. To wbijam i pierwsze co widze to jakieś wpisy o bordowym koncie. Ja nie wiem o co cho, ale takie bordo to fajnie by było mieć. Ale dobra trzeba coś napisać, jeszcze nawet nie wiem co, ale napewno mało będe pisał o POLITYCE. To może zaczniemy od...
Dobra jadę sobie z rodzinką na wakacje, tam wiecie wakacje z rodziną zawsze lepsze niż wakacje szkolne (z rodziną twoje słowo przynajmniej choć troche się liczy, a nie). Jedziemy tak sobie trzy godzinki, a na miejsce jeszcze dwie godziny trzeba czekać. Niby wszystko spoko, ale powtarzam, ale... Zatrzymaliśmy się w jakimś mieście którego na codzień nie widzimy, tam wiecie wakacje to zatrzymaliśmy się na lody. Narazie jest git lecz wyjeżdżając z tego miejsca jakiś typ wjechał nam na jezdnie ON wjechał. No więc chyba każdy wie jak to się skończyło. Z początku myśleliśmy że będzie jakieś wgniecenie, a tu prosze kilka rysek na naszym samochodzie, a na jego nic nie widać. Ale ten wychodzi z swojego auta, cały spocony, brzuch mu wystaje spod koszulki i jeszcze ledwo się schylił do karoserii. Patrzy, tam coś palcem robi, odwraca się do nas i mówi: Ty jakiś chory jesteś ty *****, jak jeździsz, mam na policje zadzwonić... Dobra słuchaj nie zadzwonie na policje, ale jeśli kupisz mi dwie gałki loda albo nie trzy gałki. Tato idzie, kupuje te lody, daje mu, a ten zadowolony. Kuźwa ludzie, ja rozumiem biegać nago po stadionie, ale żeby być aż takim JANUSZEM (bez urazy dla ludzi z imieniem Janusz) to, to jest chore. To tylko przez nas jesteśmy teraz Polską Cebulą lub Januszami.
To tyle mojej opowieści, zostawiajcie plusy.
I ten, wesołych świąt.
(Każdy kto zostawi plusa jest super gość i nigdy nie będzie polska cebulą ani Januszem)
Kolejne opowiadanie/wpis za 5 plusów (jak szaleć to szaleć) (òóˇ)
#gownowpis #gownoburza #cebuladeals
  • 2
  • Odpowiedz