Wpis z mikrobloga

#uszatymelin #klejnotmopsu #bonzo #tiger #kobra

Zastanowiło mnie ostatnio czemu tiger nagrywa te wszystkie gadżety dla dziecka "z partyzanta". Tzn na filmikach zazwyczaj nie ma żadnego komentarza. Wcześniej zamieszczał takie filmiki i okazywało się, że ktoś mu nagrał filmik i on tylko zamieszczał na swoim kanale (czyli rzeczy które nagrywał na takich filmikach po prostu nie należały do niego), albo, że np siedzi u kogoś w domu i dlatego nagrywa z partyzanta i się nie odzywa - a w tytule pisał, że nowy dom w Zgierzu. Tutaj natomiast po brzuchu Kobry i po tym, że na wigilii nie piła wódki tylko soczek/herbatkę teoria że Kobra jest w ciąży się potwierdza.

Wg mnie melin dlatego nagrywa "z partyzanta" bo Kobra chciała żeby jej obiecał, że na filmikach nie będzie obwieszczał, że Kobra jest w ciąży. Poprzednio jak Kobra była w ciąży i chyba poroniła na pewno naczytała się wiele bardzo chamskich komentarzy i takie też wiadomości dostawała na fb. Na pewno było jej bardzo źle z tym i teraz nie chciała, żeby w internecie wiedzieli. A Bonzo jak to Bonzo, nagrywa te smoczki i łóżeczka bo MUSI się pochwalić, że go na to stać, a nie mówi nic na filmikach, żeby kobra nie słyszała, że to nagrywa. W domu Państwa Kupiec finanse pewnie nie pozwalają na to, żeby ktoś poza głową rodziny miał pakiet internetu więc Kobra może nie wiedzieć co tam dokładnie Bonzo wrzuca na kanał.

Szkoda mi tego dziecka, bo tacy rodzice nie dadzą mu normalnego domu - co do tego nie ma dyskusji.

Taka teoria tego typu.
  • 15
@anonimowy_kot: Nie w pierwszych. Opowiadał, też że miał Mazdę RX-7 i Audi A4, że zarabia 6 tysięcy miesięcznie, że mieszka w Zgierzu, że wypuścił wirusa gogera, że ma filmik z sądu i inne rzeczy tego typu.

Lumpiara nigdy nie była w ciąży i nic nie poroniła oprócz wyżej wymienionego.
Opowiadał, też że miał Mazdę RX-7 i Audi A4, że zarabia 6 tysięcy miesięcznie, że mieszka w Zgierzu, że wypuścił wirusa gogera, że ma filmik z sądu i inne rzeczy tego typu.


@RzecznikWykopu: Ale to on :D
Był taki filmik, jakoś w czasie tego Ślup na kociom łapę, chyba poradnik jakiś dla kobiet... i wtedy mówiła, że poroniła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@RzecznikWykopu: Wiem, że zazwyczaj kłamią, ale czemu miałaby zmyślać na taki temat i to właśnie w jednym z jej pierwszych filmików. Chodzi mi konkretnie o ten. To właśnie ten jeden z pierwszych :P
Chociaż teraz jak tego słucham, to kto robi badania DNA przy poronionej ciąży w takim wypadku.
anonimowy_kot - @RzecznikWykopu: Wiem, że zazwyczaj kłamią, ale czemu miałaby zmyślać...
@anonimowy_kot: To już starsze filmiki po ślubie na kocioł łapę.

Patologia tak ma. Łże żeby wzbudzić litość i współczucie, bo może jakieś pieniążki na winko wpadną. Kłamie jak z nut aż jej czerwony od chlania nos urus.

Badania DNA na poronioną ciąże xD Gadała jeszcze kiedyś, że dostała w łeb od matki chochlą do zupy i dlatego ma zeza xD

Melanżowała z dziećmi z gimnazjum i sprzedawała im takie łzawe ckliwe