Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu jestem smutny że co roku zamiast "prezentu" dostaje kopertę z pieniędzmi. Jak byłem dzieckiem to wiadomo że cieszyłem się z zabawek, słodyczy czy ubrań. Podczas gdy zacząłem dojrzewać kiedy rodzice zaczęli mnie pytać co bym chciał dostać mówiłem kasę. W tym roku czuję że mocno dojrzałem życiowo i przestałem się cieszyć z pieniędzy, a zatęskniłem za prezentami z dzieciństwa. Mam nadzieję że dostaliście to o czym marzyliście. Wesołych świąt :)
#swieta #przemyslenia #gorzkiezale
  • 4
@Termak: Ależ w sedno trafiłeś. Mam identycznie. Jako gówniak cieszyłem się z prezentó jak głupi, później chciałem pieniądze zamiast prezentu "bo sobie sam coś kupię". A teraz aż mi się smutno robi, bo ja się staram zawsze prezent kupić, wybrać coś co ktoś lubi, co się spodoba, a dostaję pieniądze. No cóż, cieszmy się, że przynajmniej coś dostajemy :D
@Anders_Breivik: Przez część swojego życia właśnie tak myślałem. Tak się niestety nie da cały czas. Nie ma żadnej przyjemności w kupowaniu sobie samemu prezentu. O to chodzi by być zaskoczonym.