Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane ;)

Tak chciałabym Wam tylko życzyć wesołych Świąt i w ogóle, szczęśliwego Nowego Roku i żebyście zawsze szczęśliwi chodzili i nigdy nie mieli nawet kataru i żebyście mieli kasę na wszystkie czipsy i batony tego świata! I mniej spinania się i stresów, a więcej radości z otaczającego świata, bo mimo szarości jednak jest bardzo piękny ;)

Na zdjęciu miało być 6 agamek, bo tyle mam czapeczek. ALE. agamy wyjątowo nie chciały współpracować, czapki spadały i trzeba było uciekać ;D Więc tylko Zośka, Matylda i Płotka życzą Wam wszystkiego dobrego, reszta to złe agamy i mają wszystko w nosie;D


Facebook

#gadzibastion #agamy #terrarystyka #smiesznypiesek #zwierzaczki #szczecin

Na spamlistę można zapisać się Tutaj
Khaleesi - Mireczki kochane ;) 

Tak chciałabym Wam tylko życzyć wesołych Świąt i w...

źródło: comment_URpiTiAqit04v65RX084nF37CxVi3cyO.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Khaleesi bo masz tam stan zapalny i znim związane dolegliwości bólowe, metafen to ibuprofen (lek przeciwbólowy i przeciwzapalny) z paracetamolem (hepatotoksyczny słaby lek przeciwbólowy), a tramadol to lek przeciwbólowy bez właściwości przeciwzapalnych. myślę, że lepiej było by brać np. ketonal (zamiast metafenu) albo sam ibuprofen (może być najtańszy, nie ma potrzeby kupować Ibupromu czy innego drogiego leku) i/lub smarować palec maścią z kortykosteroidami (mają właściwości przeciwzapalne). ketonal i maść pewnie będą na
  • Odpowiedz
@kissandfly: niestety, ani maści, ani ketonalu nie mam ;< Ale 27 grudnia jadę na zdjęcie szwów, to poproszę chirurga o tę maść, a ibuprofen jakiś sobie kupię, bo dzisiaj i tak wycieczka do apteki. Dzięki bardzo za rady, jesteś bardziej pmoocny od pieprzonego chirurga, który nie był w stanie mi nic powiedzieć i poradzić, czy to na ból, czy n opuchliznę (poza nadmanganianem potasu, który nic mi nie dał:D) muah:*
  • Odpowiedz
@Khaleesi pomogło by jeżeli powodem zapalenia tkanek były by drobnoustroje, a najwidoczniej w twoim przypadku może być potrzebny jakiś antybiotyk lub samo zapalenie zostało wywołane poprzez fizyczne uszkodzenie tkanek, wtedy ani antybiotyk (np. neomycyna - maść) ani roztwór wodny nadmanganianu potasu nie będą działały.
  • Odpowiedz