Wpis z mikrobloga

@feuer: Spoko, słyszałem że jak potem przelecisz kilka białych dziewic to im oddajesz, taki Simon mi powiedział, a on dostał nagrodę od jakiejśtam organizacji za bycie bardzo multikulturowym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@m1chau: jest takie powiedzinko:
Halo halo, tutaj Londyn,
Ona czarna, a On blondyn,
Ona mówi: nic nie zdziałasz tu kolego,
A On wyjmuje metrowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serdeczności Cumplu w te święta ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@m1chau mieszkam w jukeju i powiem Ci, że czarne z czarnymi plus białe też do czarnych ciągnie. Raczej nie widzi się par mieszanych facet biały kobieta czarna. Odwrotnie jak najbardziej. Może w Afryce, Brazylii albo gdzieś gdzie biały człowiek jest egzotyczny to wygląda dla nas korzystniej.
  • Odpowiedz
@m1chau: co do tego czy czarne lecą na białych tak jak białe na czarnego pytonga to chyba tak nie działa. Jak jesteś przystojny i interesujący to po prostu czarnej kobiecie też się spodobasz i wpadniesz w oko. Co do zapachu o co pytał też @Wraniak: to rzeczywiście- czarne kobiety mają specyficzny zapach podczas seksu. Może zrazić. Jakbym miał go opisać to bym powiedział, że to kwaśny ostry zapach. Ale jeśli
  • Odpowiedz
@m1chau: Ten zapach nie jest smrodem, po prostu jest inny i trzeba się przyzwyczaić. Mnie to zajęło zbyt długo :p
Co do chęci... Znam Murzynki które chcą tylko i wyłącznie białych, ale znam też takie dla których jestem seksualnym śmieciem, więc chyba nie ma reguły.
  • Odpowiedz
  • 1
@Andrzeju_wegiel_2137 Ostatnio czytając o pszczołach natknąłem się na taką ciekawostkę: ”Szczególną agresywność pszczoły te przejawiają wobec osób wydzielających w pocie kwas izomasłowy (bardzo częste u negroidów) – wynika to z tego, że tradycyjne "pszczelarstwo" w Afryce polegało na wybijaniu pszczół w gniazdach ogniem i późniejszym wybieraniu miodu; przetrwały zatem najagresywniejsze roje atakujące obiekty wydzielające pot charakterystyczny dla ludzi (szczególnie Afrykanów).” Wikipedia.
  • Odpowiedz