Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wiecie że Rockstar swego czasu obiecał DLC do singla i niepatchowanie nieszkodliwych glitchów które nie mają wpływu na rozgrywkę, a są powszechnie lubiane przez graczy:
http://www.rockstargames.com/newswire/article/52217/Grand-Theft-Auto-Online-Spring-Updates

In general, we are open to keeping unintended ‘glitches’ in the game if players enjoy them and they aren’t causing any negative impact to gameplay or fairness in any way.

Szkoda tylko że to było dwa lata temu, a od tego czasu dużo się zmieniło - ze studia wyleciał Leslie Benzies, prezes i wieloletni pracownik studia (robił w R* od 1999 jak jeszcze firma nazywała DMA Design, a połowy gtaczy GTA:O nie było jeszcze na świecie), zablokowano wszystkie niezależne multiplayery do V (a przecież to z takich niezależnych projektów jak VCMP, a potem SAMP R* czerpał inspirację dla GTAO), spatchowano Cargoboba i Titana, możliwość przemalowywania stockowych felg, oraz robienia stance (obniżania zawieszenia poprzez strzelanie w koła), regularnie kasuje się graczom zapisane stroje, #!$%@? ekonomię gry w kierunku grindowania i pay2win, a obiecane DLC do singla najwyraźniej szlag trafił - nie dość że od ponad roku nie dodają już opcji kupna aut z DLC w singlu to do tego zablokowano możliwość wyspawnowania aut z multi nawet przy użyciu trainera/edytora sejwów - auto znika od razu przy próbie zbliżenia się do niego.
Niestety nawet największe legendy upadają. W sumie idealny przykład jak w krótkim czasie zepsuć sobie reputację na którą firma pracowała dwie dekady (w branży gier to jest niemal jak stulecia).

#gry #pcmasterrace #gta #gtav #gtaonline #rockstar #cockstar
o.....y - Nie wiem czy wiecie że Rockstar swego czasu obiecał DLC do singla i niepatc...

źródło: comment_lDfiePQq1g1QesGgvJDDbq6AMl1268BC.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@domel88: Obecnie GTA:O stoi grindowaniem. Dodali możliwość zostania prezesem, albo właścicielem klubu motocyklowego. Po zostaniu tym pierwszym kupujesz magazyn i do niego musisz zbierać ładunki (broń, biżuteria, jakieś bzdury). Głównie jedź do punktu, coś się dzieje (z 5-6 losowych przypadków), odwieź to do magazynu.
Z klubem motocyklowym za wiele się nie bawiłem, ale z tego co zrozumiałem to kupujesz wytwórnie mety, albo plantacje zioła, od czasu do czasu musisz tego bronić,
  • Odpowiedz
@domel88: Nie wiem, czy były jakieś dodawane (kupiłem GTA w okolicach lipca), ale jeśli ostatnim napadem jaki wykonałeś był The Pacific Standard Job to nic więcej nie dodali. Nie było czegoś co by przebiło napady. Teraz dodają same rzeczy nastawione na zarabianie pieniędzy w grze i jakieś dodatki do wyścigów jak, np. ostatnio dodali zabawę stylizowaną na Tron.
  • Odpowiedz
@Artrix: może przesadziłem ale w #!$%@? długo na pewno dłużej niż 2 minuty, i to jak miałem na ssd, chociaż różnicy pomiędzy hdd nie było dużej
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: Na TvGry o tym już jakiś czas temu mówiono. GTA w singlu zarobiło grube miliony, ale też grube miliony w nie włożono, a GTA: O daje duże zarobki przy minimalnym wkładzie. Ludzie zagłosowali portfelami i mamy wynik wyborów. I jak tu nie być minzantropem, gdy niemal zawsze wygrywa mierność i bylejakość?
  • Odpowiedz
Do dziś ludzie nie mogą się zalogować do Social Cluba, a GFWL im działa (sam mam ten problem)


@Slawek91: "Dodano kod błędu WTV270 wskazujący błąd połączenia z asystentem logowania Windows Live bądź serwerami Games for Windows Live."

Tak, tylko że nadal nie naprawił tego że ludzie się z Social Clubem nie mogą połączyć
  • Odpowiedz