Wpis z mikrobloga

@apee: Z przesyłką 32 zł, ale w wielu miejscach Polski możesz odebrać. W zeszłym roku chyba była wpłata dobrowolna, bo pamiętam, że 5 dyszek przelewałem.
@plonace_kalosze: Generalnie jedynie można się przeczypić, że miękka przesyłka i mi listonosz zwyczajnie pogiął przesyłkę i wrzucił do skrzynki... W zeszłym roku było twarde opakowanie.
@fixie: Już zrzucone, nie zwróciłem uwagi, a mikroregulacje dzisiaj robiłem. Zresztą teraz rower wisi. #cycloc
J.....n - @apee: Z przesyłką 32 zł, ale w wielu miejscach Polski możesz odebrać. W ze...

źródło: comment_aPsDbcsa69At5wprDBpISb0Pa9ooMena.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jarython: Jak w zeszłym jak w tym?(; Cena była taka sama, rok temu była zbiórka na powstanie pierwszego magazynu na papierze, wcześniejsze 4 były internetowe, bardziej skoncentrowane na Śląsk, ale równie ciekawe. Na papierze pokazali jednak siłę i jeszcze więcej jakości.

Piękny ten rower, tak swoją drogą.
  • Odpowiedz
@Giggsy: GTS 2015, ale to prawie identyczna rama co GTR. Plus parę modyfikacji. Dobry sprzęt kupiony za dobre pieniądze. Sprawia sporo frajdy, dobrze się rozumiemy. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Giggsy: Fluo był na Shimano, a ja lubię ten dzyndzel w Campie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Chcieli chyba 400 zł za przerzucenie osprzętu i zrezygnowałem chociaż mocno byłem nastawiony na fluo, bo pasował mi pod ciuchy, kask, buty. Generalnie lepiej widoczny - widocznie lepszy, ale z perspektywy czasu nie wyobrażam sobie, abym mógł mieć inne malowanie niż czerń-biel-czerwień. ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Giggsy: Trzeba się na #wykopwilierclub umówić! (ʘʘ) Wynegocjowałem w Wertykalu dobrą cenę, do tego jeszcze parę gratisów, sporo rabatu na akcesoria + oczywiście bike fitting w cenie. Gdyby chodziło o sam rower to bym najprawdopodobniej zamówił z Czech, bo wychodziło mimo wszystko taniej nawet gdybym musiał sam sobie po ten rower pojechać, czyli jakieś 200km w jedną stronę.

@wspodnicynamtb: Teraz, gdy mam
  • Odpowiedz
@Jarython: W przyszłym roku chętnie :) Ja również kupowałem w Wertykalu z bike fittingiem i nie żałuję bo wygodnie się jeździ pomimo dość agresywnej konfiguracji (zmieniono mi mostek na -17%). W przyszłym roku planuję zmienić koła bo cały czas na standardowych :)
  • Odpowiedz