Wpis z mikrobloga

I jak tam Obozie Zdrady Narodowej, jak tam Wasz #ciamajdan? Chęci do walki na mrozie przygasły, na manifestacje pod sejmem już praktycznie nikt nie przyszedł, nawet już barierki zdjęli, to teraz przyjmujecie taktykę dzwonienia do posłów z pogróżkami, np. takimi, że zgwałcicie ich córkę?

Oczywiście zaznaczam że wpis jest czysto prowokacyjny, i ma na celu wywołać gównoburzę. Taki mam akuratnie nastrój, chociaż przecież napisałem prawdę, a nawet podałem źródła.

Wołam #neuropa.


  • 23
@MattJedi:
" bo zwyczajnie kłamie"
xDDDDDDDDDD
zostal wysmiany w internecie przez osoby, ktore do protestu nastawione sa negatywnie. ja jestem do ciebie nastawiona negatywnie i po prostu ci nie wierze, bo zwyczajnie klamiesz. klamiesz, bo nic innego ci nie zostalo.
i to ty zignorowales pare prostych faktow, a wszystko dlatego, ze nie chcesz przyznac, ze walnales bzdure (ze nieuchwalenie budzetu w terminie to skrocenie kadencji sejmu), teraz sie z tego raczkiem
@niepaleiniebede: Ten synek powiedział że położył się by blokować samochody. Tylko że samochody już przejechały. Mam coś więcej na ten temat mówić? Mogę. Np. o rzuconej tam przez współprotestujących z nim racy dymnej, i o wpisach na twitterze, że "zapach gazu łzawiącego jest wyraźnie odczuwalny".

i to ty zignorowales pare prostych faktow, a wszystko dlatego, ze nie chcesz przyznac, ze walnales bzdure (ze nieuchwalenie budzetu w terminie to skrocenie kadencji sejmu),
@MattJedi: to raczej ty nie zrozumiales mojej powyzszej wypowiedzi, bo zaznaczylam wyraznie- pis ma #!$%@? na naciski i lamie konstytucje, a ty myslisz, ze w przypadku nieuchwalenia budzetu juz nie mieliby #!$%@? na naciski i "hucpy" i skrocliby kadencje parlamentu?
nie ma mozliwosci, by partia, ktora ma wiekszosc nie uchwalila legalnie budzetu tylko i wylacznie przez opozycje, NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI, moga zwolac po swietach obrady sejmu, policzyc glosy poprawnie (rejestrujac