Wpis z mikrobloga

I jak tam Obozie Zdrady Narodowej, jak tam Wasz #ciamajdan? Chęci do walki na mrozie przygasły, na manifestacje pod sejmem już praktycznie nikt nie przyszedł, nawet już barierki zdjęli, to teraz przyjmujecie taktykę dzwonienia do posłów z pogróżkami, np. takimi, że zgwałcicie ich córkę?

Oczywiście zaznaczam że wpis jest czysto prowokacyjny, i ma na celu wywołać gównoburzę. Taki mam akuratnie nastrój, chociaż przecież napisałem prawdę, a nawet podałem źródła.

Wołam #neuropa.


  • 23
  • Odpowiedz
@MattJedi:
" bo zwyczajnie kłamie"
xDDDDDDDDDD
zostal wysmiany w internecie przez osoby, ktore do protestu nastawione sa negatywnie. ja jestem do ciebie nastawiona negatywnie i po prostu ci nie wierze, bo zwyczajnie klamiesz. klamiesz, bo nic innego ci nie zostalo.
i to ty zignorowales pare prostych faktow, a wszystko dlatego, ze nie chcesz przyznac, ze walnales bzdure (ze nieuchwalenie budzetu w terminie to skrocenie kadencji sejmu), teraz sie z tego
  • Odpowiedz
@niepaleiniebede: Ten synek powiedział że położył się by blokować samochody. Tylko że samochody już przejechały. Mam coś więcej na ten temat mówić? Mogę. Np. o rzuconej tam przez współprotestujących z nim racy dymnej, i o wpisach na twitterze, że "zapach gazu łzawiącego jest wyraźnie odczuwalny".

i to ty zignorowales pare prostych faktow, a wszystko dlatego, ze nie chcesz przyznac, ze walnales bzdure (ze nieuchwalenie budzetu w terminie to skrocenie kadencji sejmu), teraz sie z tego raczkiem wycofujesz, zwalajac na kontekst sytuacyjny, jak wyjasnilam ci najbardziej ohrazowo jak sie dalo, ze prawo nie przewiduje takiego rozwiazania.

Ciekawe że to Ty mi zarzucałaś brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Powiedziałem:

Inna rzecz, że już samo zablokowanie uchwalenia ustawy budżetowej (jakkolwiek #!$%@? by ona nie była), gdyby się im udało, to zakończyłoby się przedwczesnymi
  • Odpowiedz
@MattJedi: to raczej ty nie zrozumiales mojej powyzszej wypowiedzi, bo zaznaczylam wyraznie- pis ma #!$%@? na naciski i lamie konstytucje, a ty myslisz, ze w przypadku nieuchwalenia budzetu juz nie mieliby #!$%@? na naciski i "hucpy" i skrocliby kadencje parlamentu?
nie ma mozliwosci, by partia, ktora ma wiekszosc nie uchwalila legalnie budzetu tylko i wylacznie przez opozycje, NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI, moga zwolac po swietach obrady sejmu, policzyc glosy poprawnie
  • Odpowiedz