Wpis z mikrobloga

Przeklejone z funpage'a Zbyt Poimformowani na FB, świetny komentarz, wołam #neuropa #4konserwy
#zamachwniemczech #zamach

Do polskiej lewicy.

Czy wy się czujecie gorsi od naszych zachodnich sąsiadów? Niech tylko coś się stanie na naszym krajowym podwórku. Natychmiast zaczniecie ujadać wściekle i zawzięcie. Nagle będą protesty, akcje, manifestacje, Internet zawalony artykułami o zaściankowości i ciemnogrodzie.

Ale niech tylko polityka zachodu okaże się błędna. Nie ma już tej piany z pyska. Nie ma nagle chęci i zapału do wytykania pomyłek. Nie ma porażki multikulturalizmu, winny jest prowokujący konserwatyzm i poszanowanie wartości.

Zamordowano polskiego kierowcę, wcześniej brutalnie go pobito. Nie mam pojęcia, co takiego musi czuć rodzina naszego rodaka. Ile jest w nich w tej chwili bólu i cierpienia.

Jak w takiej chwili możecie pisać, że "niektórym ciężko jest przełknąć polski akcent w zamachu". Ciężko przełknąć? Polski akcent? Jak małymi musicie czuć się ludźmi, aby w ogóle pisać takie rzeczy?

Mam wrażenie, że was po prostu tak bardzo boli to, że przegrywacie. Przeraża was to, że wasz światopogląd okazał się błędny, założenia niesłuszne. Wy widzicie, że żyliście w błędzie. Ale do błędu się nie przyznacie. Tak bardzo zapatrzeni jesteście w swoje ślepe ideały wielkiej, otwartej Europy.

Niestety, jak widać Europa bez wartości jest Europą słabą.

[Dox]
  • 1
  • Odpowiedz