Wpis z mikrobloga

UWAGA #rozdajo !

Czołem Mirki! Właśnie zaczynamy przygodę z własną działalnością i chcieliśmy się nią pochwalić. Jesteśmy pierwszym w Polsce subskrypcyjnym sklepem oferującym zdrowe przekąski i słodycze. Każdego miesiąca starannie wybieramy najciekawsze produkty zawierające cenne dla organizmu składniki „superfoods”.

Skomponowany przez nas zestaw zdrowych przekąsek trafia do pudełka z ekologicznej tektury. Raz w miesiącu taki box dostarczamy prosto do Twoich drzwi. Zawartość pudełka pozostaje niespodzianką, jednak możesz mieć pewność, że znajdą się w nim wyłącznie pełnowartościowe i smaczne produkty.

Wierzymy, że zdrowe może być pyszne, a mirki zajadają nie tylko liony z szuflady ( ͡ ͜ʖ ͡). Wylosowanej osobie wyślemy naszą pierwszą paczkę zdrowych snacków. Losujemy przez #mirkorandom do 23.12. do 12.00.
Skoro my jesteśmy zielonką to niech zielonki też mają swoją szansę. Zrób sobie prezent na nowy rok!
#goodiesorganicbox #rozdajo #mirkokoksy #jedzenie #zdrowie
goodiesorganicbox - UWAGA #rozdajo !

Czołem Mirki! Właśnie zaczynamy przygodę z wł...

źródło: comment_ksdLc6UMXVcfcrcayE7DEQJraWCqNGNj.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goodiesorganicbox mam takie mieszane uczucia ( ͡° ʖ̯ ͡°) na pewno nie jest to coś w moim guście bo nic specjalnie z waszej propozycji mi nie przypadło do gustu, ale już nawet nie o tym mowa. Po pierwsze uważam, że cena jest dość spora jak za takie produkty plus do tego wasz spory fail z ceną wysyłki sprawia, że box staje się cholernie drogi. Nie wiem jak
  • Odpowiedz
@atencjaqueen: Dziękujemy za konstruktywną krytykę :) Cena boxa jest stała, ale nie znajdziesz w nim nigdy 3kg pestek z dyni ;) Zawartość boxa ustalamy tak, żeby cena była atrakcyjna dla klienta po podliczeniu poszczególnych produktów. Znamy też inne boxy subskrypcyjne, ale nie w takiej formie jaką my proponujemy - ze zdrowymi słodyczami i przekąskami, które są również w pełni wegańskie. Dzięki za opinię na temat pudełka! My chcieliśmy utrzymać go
  • Odpowiedz
@goodiesorganicbox Tak czy inaczej powodzenia i uważajcie bardzo na takie kwiatki jak z tą przesyłką bo to bardzo zniechęca ludzi. Zainwestujcie w konkursy na fb i instagramie typu udostępnij i odpowiedź na pytanie na fb oraz zrób sobie zdjęcie z boxem na insta czy coś podobnego. Jak widzicie po ilości plusów nic nie jest lepsza reklama niż darmoszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY W EKO PAPKĘ HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I #!$%@? ECO PRODUKTÓW BĘDZIE MOŻNA CZYNIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD SPRZEDAJĄC MARGARYNĘ Z ETYKIETĄ MASŁA, TEKTUROWE PALUSZKI I JAKIEŚ BATONY ZA 71.50 ZŁ UWZGLĘDNIAJĄC KOSZTY PRZESYŁKI.

#heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz