Wpis z mikrobloga

@Bryla123321 @washington: Na jakiś forum znalazłem notkę że właśnie te firmy typu sfd,kfd, itp wcale nie są takie kolorowe przytoczę komentarz odnośnie ich badać ''Wogle nie kumasz o co chodzi. Takie badania jak podsyla kfd, uns czy jemu podobni, chodzi oczywiscie o bialka, jest tylko na procent bialka! Procent mozna podbijac tanimi aminami niepotrzebnymi do rozwoju jak tauryna czy glicyna. Dajesz 50% bialka dowalasz aminami do 70 kilku i w tescie
  • Odpowiedz
bulkpowders tylko białko ma w najlepszej cenie reszta ''supli'' jest zawyżona cenowo. @ChoNoTu: Chodzi mi ogólnie która firma jest aktualnie najlepsza Olimp, trec czy inna? Tak jak mówiłem ''jakościowo do ceny'' w sensie możesz dać więcej za coś bo wiesz że jest tego warta jakość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ratusz1: jezeli chodzi o trecka to stosunek cena/jakosc jest za duza. no ale za marki sie placi. Ciężko jest napisać o jednej firmie. Olimp jest w miarę przystępny, Hi tec i OstroVit, ale to subiektywna opinia
  • Odpowiedz
@Ratusz1: badania bialka z pelnym aminogramem kosztuja okolo 500zl i sa czesto przeprowadzane przez spolecznosci. Tak wpadl Trec pare ladnych lat temu i okazalo sie ze bialka w bialku jest 65%, smrod ciagnie sie za nimi do dzisiaj. Wiec watpie zeby inne firmy ryzykowaly.
  • Odpowiedz