Wpis z mikrobloga

W związku z bitwami z tagu mirkoserial pomyślałem, że warto wspomnieć o serialach mniej rozreklamowanych i znanych, a jednocześnie bardzo dobrych i zrobionych na wysokim poziomie (pod względem gry aktorskiej, scenariusza i klimatu).

Ja bardzo polecam "Bloodline". Od czasu pierwszego sezonu bardzo niewiele wzmianek widziałem o tym serialu tutaj (jednocześnie widząc masę o serialach dużo słabszych), ale jednak wyszedł z grupy, więc mirki muszą znać. Jeśli ktoś lubi dobrze zrobione seriale, gdzie można się wczuć w fabułę i zżyć z postaciami (jak w "Quarry", "The Killing", "The Missing", "Rubicon", "Top of the Lake", "The Americans" itp.) to na pewno doceni "Bloodline".

Jakie jeszcze mniej wypromowane seriale, które wiele osób może pominąć i dużo stracić, polecacie?

Dodałbym jeszcze wspomniany wcześniej "The Americans", mega pozytywny "22.11.63" i mocno zostający w głowie "Making a murderer".

#seriale #bloodline
weshu - W związku z bitwami z tagu mirkoserial pomyślałem, że warto wspomnieć o seria...

źródło: comment_6mrgO6GvCLg0DLMhMyfq3cSkvSLl2Sl8.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Matt_888: Wiem, tak jak wspomniałem cieszę się, że wyszły z fazy grupowej. Poprostu staram się trochę wypromować mniej znane, aczkolwiek bardzo dobre seriale, co by miały szanse dalej i dłużej być w zabawie ;) albo chociaż nie przegrać do zera ;)
  • Odpowiedz