Wpis z mikrobloga

Nie wiem co mam napisać w temacie. Jakoś wycieranie mordy Szwecja która utopiła się w dotacjach UE jest dla mnie doskonałym przykładem jak marnotrawic pieniądze publiczne. Ponadto wizja opiekuńczego państwa socjalnego jest jak ślepy roobin hood. Chciałby zabierać bogatym ale jedyne co potrafi robić to żebrac na ulicach i raz do roku zdobyte pieniądze rozrzucić biednyn mówiąc, że zabrał je bogatym. Niestety nie widział że głównie biedni rzucali mu monety bo im
  • Odpowiedz
@zielonek1000: Nie znam się to się wypowiem: ma moje to będzie tak:

Proponuję byś przygotował tabelkę z każdym możliwym wskaźnikiem (różne wersje tej samej informacji ale w innej formie, stosunki do innych wartości np. per capita). Następnie, dla każdego wskaźnika, ranking z innymi krajami UE. Wtedy każdy sobie wybierze co chce i będzie widać czy jest źle czy tragicznie.

Lub ewentualnie będzie kilka osób, które podadzą dobre argumenty, dlaczego patrzeć na ten a nie na inny
  • Odpowiedz
@diwmaron:
Ale ja już to zrobiłem, niestety nie mogłem poprawić wpisu, nie spodziewałem się po prostu że będę musiał to robić.
Linka do źródła podałem w komentarzach a tam jest wszystko.
Skupiłem się na długach bo taki był temat tego wpisu, osobiście długi uważam za jedne z najważniejszych co wynika z moich doświadczeń w usługach finansowych.
  • Odpowiedz
@geratius: Nic mnie nie obchodzi co sobie wykopujesz. Pytaliście lub plusowaliście komentarz, w którym osoby pytały się na jakiej podstawie zielonek was wołał, to wam wytłumaczyłem sytuację.
  • Odpowiedz
@zielonek1000: kolego, trochę przesadziłeś, to, że ja, albo ktoś inny wykopał x znalezisko, nie znaczy, że jesteś upoważniony do wołania tychże, w tym mnie, do takich wpisów

ja się nigdzie nie zapisywałem, żądam odszkodowania za straty moralne( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oswaldlazar: @geratius:
Koledzy, tak działają mirkolisty, po prostu nie przewidują, że ludzie wykopują znaleziska na ślepo.
Geralius , jeszcze mnie nigdy neuropa nie zaorała na wykopie chociaż tak twierdziła wielokrotnie. Tym razem zwyczajowo się zatriggerowała że podałem długi w walucie krajowej (co logiczne) i nie te wskaźniki jakie by chcieli.
  • Odpowiedz
@zielonek1000:
kolego ale jakie znaczenie ma to dlaczego wykopałem to znalezisko?
wkopanie przeze mnie czegokolwiek nie upoważnia Ciebie do wpisywania mnie ani nikogo innego i wołania do jakiś tam postów
czego nie
  • Odpowiedz