Wpis z mikrobloga

@krolik_wie_lepiej: no też rozumiem tych ludzi, nawet rozumiem tych, którzy niszczą furtki u mnie bloku, żeby sobie skrócić drogę o dosłownie 5 metrów. Ale no, cholera, szanujmy cudzą własność, cudzą pracę i cudze pieniądze. Tym bardziej, że na miejskie pieniądze każdy jakiś tam grosz dokłada
  • Odpowiedz
@deccan: Dokładnie, przy tak dużym węźle przesiadkowym powinni wziąć to pod uwagę. A nie totalna wyjebka bo zamknęliśmy wejście do metra a co się w okolicy dzieje już zupełnie nas nie interesuje. Pomijając już całe aktualne rozplanowanie zarówno metra jak i zajezdni autobusowej.
  • Odpowiedz
@krolik_wie_lepiej: W zasadzie idąc od strony zamkniętego wyjściem to "prawidłowo" było bliżej.

@pickles: Nawet nie wiedziałem, że takie informacje są publicznie wystawione w necie. Nie weryfikuje każdej informacji brzmiącej wiarygodnie usłyszanej od znajomego (z realu, a nie #!$%@? z Mirko). Nie miałbym nic innego do roboty. Ale przepraszam, zasiałem zamieszanie.
  • Odpowiedz
@whiterose: Aż przeczytałem i faktycznie z wpisu takby brzmiało. Ale ja to tak trochę z dumą pisałem.

1. Bo bodaj najpierw płotu był tylko kawałek, to ludzie omijali.
2. Dostawili więcej, przykręcone tylko do podłoża - wyjmowali śruby i "otwierali" sobie
3. Dorobili zapięcia między przęsłami - wywalili jak na zdjęciu.
4. Dorzucili lepsze zapięcie, jeszcze jakąś kłódkę, to z boku przewrócili skrajny fragment...
4.76 Korwin

Ciekawe co będzie dalej...
  • Odpowiedz