Wpis z mikrobloga

@kiler129: musi byc laser ? Ja mam brothera j100 (z wifi j105) i z atramentu robię troche ponad 4 ryzy koszt ori 41 zł podróbka 2-8zl kolor podobnie i jest to urządzenie 3w1, i na tydzien mi schodzi ryza lub półtorej
  • Odpowiedz
  • 1
@bi-tek: problem w tym ze mama potrafi nie drukować czasami miesiąc a to skończy się zaschnieciem tuszu :( Dlatego właśnie chce jej kupić drugi laser ale osobiście nie mam pojęcia o drukarkach teraz bo sam wszystko w PDFach.
  • Odpowiedz
@kiler129: brother ma funkcje samooczyszczenia głowicy tzn jak jest włączona do prądu to co pewnie czas sama sie włączy, wyczyści głowice i sie wyłączy tak aby normalnie drukowała.
  • Odpowiedz
@bi-tek: @gasnik: @drtusz:

W końcu zdecydowałem się na HP P1102w - rozsądna cenowo (530zl), drukuje szybko, z uśpienia wychodzi w mgnieniu oka, jakość wydruku przyzwoita, airprint działa bez problemu. Jedyny minus to idiotyczna konfiguracja wifi - z uwagi na brak ekranu trzeba zainstalować cały szmelc od HP i dopiero można podłączyć drukarkę do sieci (lecz późniejsze ustawienia są dostępne bez problemu z panelu www).

Co ważne drukarka w uśpieniu
  • Odpowiedz