Wpis z mikrobloga

@Kotlet_Rybny: gralem w demo i nic nowego. Czekam az bedzie w zatoce to zobaczy czy reputacja lig jest poprawiona. Czyli jak wygram 10 razy z rzedu LM to oczekuje ze moi zawodnicy beda warci 30M plus i sponsoring z TV i reklam wzrosnie. Tymczasem tak nie jest. Zawodnik moze strzelic 20 bramek w LM a warty jest nadal 7M. Szkoda gadac.
Jak naprawili to kupuje orginal.
@DFGT: Jezuu to byly
gralem w demo i nic nowego. Czekam az bedzie w zatoce to zobaczy czy reputacja lig jest poprawiona. Czyli jak wygram 10 razy z rzedu LM to oczekuje ze moi zawodnicy beda warci 30M plus i sponsoring z TV i reklam wzrosnie. Tymczasem tak nie jest. Zawodnik moze strzelic 20 bramek w LM a warty jest nadal 7M. Szkoda gadac.


@IDDQDIDKFA: No to mnie zawsze #!$%@?ło ale w 16 po awansie
@Kotlet_Rybny: @IDDQDIDKFA: Mnie to #!$%@?, że mimo 4 awansów do LM, moi zawodnicy są wyceniani na maksymalnie 4.2 mln euro. Mam paru grajków, którzy z pewnością są warci więcej. Po rundzie u mnie osiągają taką wartość i co by nie zrobili (a dużo zrobili), więcej nie będą warci.
Mnie to #!$%@?, że mimo 4 awansów do LM, moi zawodnicy są wyceniani na maksymalnie 4.2 mln euro. Mam paru grajków, którzy z pewnością są warci więcej. Po rundzie u mnie osiągają taką wartość i co by nie zrobili (a dużo zrobili), więcej nie będą warci.


@kriss7676: Wartość to orientacja zależąca od reputacji ligi. Jak np w Brazylii masz zawodnika z wysokim PA ale gra np w drugiej lidze to jego