Wpis z mikrobloga

@BoBlubi: Wydaje mi się że z tygodnia poprzedniego. Bo jak zacząłem słuchać pop playlisty nowej dziewczyny to naglę sam zacząłem dostawać pop piosenki. Może być też tak że dodatkowo bierze pod uwagę cały miesiąc. Ale chyba jak to działa faktycznie to nigdzie nie ujawniają.
@BoBlubi: I tak nie jest najgorzej. Ogólnie moim zdaniem do szukania nowych fajnych kawałków lepiej spisuje się playlista Your Release Radar. Która ci po prostu pokazuje nowe kawałki twórców których słuchasz.
@Papasanbaba: No ja mam sortownie gdzie wrzucam co mi się tak w miare podoba żeby kiedyś to przesłuchać i wrzucić do odpowiedniej już stałej playlisty. Taki system z pierdyriardem playlist i tak słucham jednej XD
@BoBlubi: xD ja tam mam 1 główną gdzie idzie wszystko spoko. + kilka tematycznych których słucham tylko gdy mam odpowiedni nastrój na nie, i przez to nie chce tych kawałków w głównej bo to np. ambient czy coś.
@BoBlubi: Mnie najbardziej wkurza losowe odtwarzanie, w takim odtwarzaczu na Windows Phone gdy zaznaczyłeś odtwarzaj losowo, to odtwarzał losowo ale tak aby piosenka się nie powtórzyła nigdy, to samo artysta. Nigdy nie leciały utwory tego samego artysty jeden po drugim. A na spotify jak w lesie i możesz usłyszeć dubla. Strasznie dużo słucham, i mega mnie to #!$%@? xD