Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę w takiej sytuacji, gdzie żale się przed nieznanymi mi osobami, ale zaistniała sytuacja, której nie mogę znieść i fakt, że nie ma chyba osoby, której mógłbym to wszytko powiedzieć mnie do tego zmusza.
Już od ponad miesiąca mam problemy z zapaniwaniem nad swoimi myślami przez co nie mogę spać po nocach, każdy kolejny dzień jest coraz cięższy do zniesienia, ciągły mętlik w głowie, dziesiątki problemów, z którymi nie jestem w stanie sobie poradzić i do tego wszystkiego on. Poznałem go zupełnie przez przypadek w okresie, kiedy straciłem wszystkich swoich przyjaciół, zerwałem znajomości, chciałem zacząć od zera.
On wrócił mi nadzieję, że jednak istnieją ludzie, którym można ufać, z którymi można rozmawiać bez obaw, że będą sobie robić z ciebie żarty.
Wszystko zaczęło się układać dopóki nie pojawiło się moje zauroczenie do niego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie mam pojęcia jak to się stało, ale teraz nie jestem w stanie przestać o nim myśleć mimo tego, że nie jestem kobietą i raczej nie powinien mnie interesować to ma jednak w sobie coś co mnie do niego przyciąga.
Powiedzcie mi co mam robić, bo nic nie przychodzi mi do głowy.


PS. ! Nie, nie jestem gejem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9
Jffb: Powiedz mu, gdy już ogarniesz, że nie jesteś hetero. Jak kolega jest hetero, to albo urwie kontakt, albo wesprze w problemie :D Jak bi/homo, to szansa dla Ciebie.

Ja powiedziałem kumplowi, że jestem gejem, to w krótkim czasie kontakt wygasł. Zależy na kogo trafisz.

Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania: nie musisz być gejem, jak zwykle możemy odwołać się tu do skali Kinseya ;) i w jego kontekście także. Jest szansa, że jak będziesz delikatny, a on otwarty, to może Ci się uda go "poderwać". Oczywiście, jeśli jest dość nisko w wymienionej skali, to długo się to nie utrzyma, ale możecie próbować związek w modelu "spartańskim", czyli dwóch facetów z czułościami :P
Jffb: Powiedz mu, gdy już ogarniesz, że nie jesteś hetero. Jak kolega jest hetero, to albo urwie kontakt, albo wesprze w problemie :D Jak bi/homo, to szansa dla Ciebie.

Ja powiedziałem kumplowi, że jestem gejem, to w krótkim czasie kontakt wygasł. Zależy na kogo trafisz.

Zaakceptował: Asterling