Wpis z mikrobloga

-Dowiedz się że Kaczyński przyjeżdża na grób brata
-Protestuj pod Wawelem blokując mu wjazd pod hasłami "wolność, równość, demokracja", "Wolne media" itp
-Rzucaj się pod koła samochodów i miej pretensje że policja siłą cię spod nich wyciąga, krzycz "Hańba"
I oni mają czelność krzyczeć hasła w stylu "Solidarność" i "Demokracja"

Ja naprawdę nie rozumiem skąd ci ludzie się biorą i co mają w głowach.

https://twitter.com/PPawlowski1/status/810533949185392641 + polecam inne filmy na twitterze tego pana, jeśli tylko macie ochotę pooglądać trochę bydła.

#krakow no i trochę #sejm bo to pokłosie ostatnich wydarzeń #polityka
  • 26
  • Odpowiedz
@justlikethat: fanem PiSu nigdy nie byłem ale ten Kod to by sobie już mógł dać spokój, bo robią taki gnój że w pale się nie mieści. W końcu przez tych debili oberwie się nam bardziej niż przez głupie rządy pisiorow ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@isamaul: szczerze to nie mam pojęcia jak wygląda wydawanie pozwoleń wjazdu samochodem na wawel, ale myślę że brat zmarłego prezydenta który na owym wawelu jest pochowany nie miał wielkiego problemu z załatwieniem takiej sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@justlikethat: #!$%@? tam z kodowcami i innych ich pokroju. #!$%@?ące jest to, że Kaczyniak co miesiąc urządza sobie miesięcznice za pieniądze podatników, jeździ na #!$%@? wawel albo robi jakieś akcje pod pałacem prezydenckim czy gdzie oni tam teraz miesiączkują. Fajfus się powinien zająć polityką i ogarnięciem tego burdelu, czyli tym do czego podobno wybrał go naród
  • Odpowiedz