Wpis z mikrobloga

Mirki na jaki adres pisać do #ibuygou w sprawie zamówienia? Kupiłem telefon 10 grudnia i do tej pory nie został dostarczony nawet do DHL. Najpierw Ibuygou przetwarzało zamówienie 5 dni, a teraz już 2 dni DHL czeka na przekazanie im przesyłki.
Coś mi się wydaje, że @tomaszq może się rozczarować ze swoim zamówieniem z 14 grudnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 10
@promil: Powiem tak, będę zaskoczony jak dojdzie w tym roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Napisalem przez support na stronie do nich i wczoraj o 9 rano dostałem odpowiedź, że przesyłka w ciągu 1-2dni roboczych zostanie wysłana, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć w świetle tego ile osób przede mną zamówiło i dalej nic. :D
@tomaszq: Troche lipa, niby tak polecany sklep, a telefon kupiony od goldwaya dwa dni póżniej jest już w DHLu i ma być u mnie w poniedziałek, prędzej bym się spodziewał, że to goldi się nie wyrobi.
@promil
@tomaszq
@Damin2007
Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile jest zamówień przed świętami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Od początku grudnia idzie bardzo pomału, niestety i u nas opóźnienia, i u pośrednika co paki odbiera, do tego DHL dołoży swoje i mamy sumarycznie czasową katastrofę
@Ibuygou: Ale ja jestem świadomy tego, że opóźnienia nie powstają dlatego, że na magazynie muszą sobie na moim telefonie pograć w pokemony przed wysłaniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam wybrałem taki głupi okres na zamawianie, pretensji nie mam. :D Jak będzie duże opóźnienie to może i jakiś gift wyżebram, bo cebula motzno, zobaczymy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ibuygou: No ale jak jest taka sytuacja, to uczciwie by było zmienić informację na stronie na temat czasu opuszczenia magazynu, a tak to jest szukanie jeleni którzy liczą, że dostaną przesyłkę przed świętami( ͡° ʖ̯ ͡°)
to uczciwie by było zmienić informację na stronie na temat czasu opuszczenia magazynu


@promil: zapuntkuje do przełożonych uwagę, choć tak jak mówię, u nas to nawet wychodzi o czasie, ale poza Chiny wychodzi szybciej raz wolniej a teraz niestety wolniej.