Wpis z mikrobloga

@spere nie jestem zwolennikiem kodu, nie jestem zwolennikiem PiS. Pokaż mi tylko dokładnie gdzie tu jest bicie? Pokaż mi chociaż jeden cios wyprowadzony przez policmajstra, strasznie mnie irytują takie filmiki z takimi tytułami i serio ludzie nie obejrzą/nie mają własnego rozumu a potem powtarzają, że policja dokucza bo rząd kazał. A było tak, że ludzie nie zastosowali się do poleceń piesełów, albo wykazali się agresją, więc trzeba było ich uspokoić, żadnego bicia
@spere a jak miały przy sobie ostre przedmioty? Czy jakiekolwiek niebezpieczne narzędzia? Uwierz, że kobieta też może być niebezpieczna, a to, że funkcjonariusze wyglądają grubo to nie jest niczyja wina, a ja nieraz mocniej i brutalniej dociskałem moja dziewczynę #pdk która jest bardzo drobna i jakoś nie narzekała, mam nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał przekonywać się jak wygląda "bicie" przez policję i w ogóle przez nikogo.
@peplakk: porównanie dobrowolnej sytuacji łóżkowej z różowym do demonstracji politycznej, brzmi poważnie

a gdyby miała pas szahida pod płaszczem? a gdyby ich matka?

@Zatwardzenie: tam nikt nie był aresztowany, to była legalna demonstracja polityczna, ci ludzie nigdzie nie chcieli uciekać, wręcz przeciwnie, chcieli dalej być w tym miejscu i protestować
ci ludzie nigdzie nie chcieli uciekać, wręcz przeciwnie, chcieli dalej być w tym miejscu i protestować


@spere: Leżąc na ulicy. Tym się różni ulica od chodnika, że na ulicy się położyć nie można. Jak czego jeszcze nie rozumiesz to wyjdź i połóż się w swoim mieście na ulicę, tuż przed samochodem. Albo zostaniesz przejechany, albo wlepią Ci mandat.