Wpis z mikrobloga

  • 1
@FIFO dziś byłem o 9 na magazynie, dostałem przydział paczkomatu, zeskanowałem i zapakowałem paczki do auta i pojechałem pod paczkomat. Teraz stoję tu 4 godziny. Wkładam to co ludzie nie odebrali do Paczkomatu i wracam na magazyn oddać to co niezmieacilem do Paczkomatu i co wyciągnąłem z paczkomatu.
Całość około 6-7 godzin.
  • Odpowiedz
@MichalQ20:

Czy możecie napisać czy te mobilne paczkomaty są zawsze jeśli brak jest miejsca w paczkomatach? zawsze o stałych godzinach?

Zamówiłem trzy paczki i codziennie mają status wydane do umieszczenia w paczkomacie a później zwrot do odziału inpost i tak już kolejny dzień. Nie dostaję żadnych smsów z kodem itp.

#paczkomaty #inpost
  • Odpowiedz
  • 0
@sekat mobilne są jak kurier z rana nie zabierze wszystkich paczek. Jak masz przekazano do doręczenia rano to zabrał to zwykły kurier. Jak masz w okolicach 14-15 to paczka będzie w mobilnym Paczkomacie. Jak jest w mobilnym to jak kurier przyjedzie pod paczkomat to dostaniesz SMS.

@dzumper jeżeli jeszcze nie dostałeś jeszcze SMS że jest kurier przy Paczkomacie to zabrał zabrał to zwykły kurier i nie wiadomo o której i
  • Odpowiedz
  • 0
@dzumper ja nic z tym nie mogę zrobić. Musisz czekać albo dzwonić tam na oddział lub stać pod paczkomatem. Może kurier akurat przyjedzie. Paczka mogła się nie zamieścić w Paczkomacie i nadal może się nie mieścić.
  • Odpowiedz