Wpis z mikrobloga

Cześć, wyposażam swoje nowe mieszkanie.
Chcę kupić AGD ze średniej półki cenowej (gdy np są pralki za 1000 i 3000, chciałbym wybrać tą ~2000zł).
Jakich producentów polecacie?

Potrzebuję pralki, lodówki, płyty indukcyjnej, małego piekarnika z mikrofalą, okapu itd.
Myślę nad Electroluxem i Boschem...
#bosch #agd #mieszkanie #elektronika
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piter12: dom rodziców stopniowo uzbrajam w bosha i jest to dobry sprzęt.
Na dodatek pracuję w firmie która robi elektronikę do AGD bosha i nie odwalamy z tym maniany ;p
  • Odpowiedz
@piter12: jakie kwoty chcesz przeznaczyć? jakieś konkretne funkcje?
@SOLGAZ: wprowadźcie w końcu płyty bez płomienia do sieci handlowych, bo ile można tłumaczyć ludziom, że nie ma? :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lau_ Nie mam konkretnych kwot, ma to być średnia półka. Np. lodówka, pralka do 2000zł, reszta sprzętu też tej klasy.
Ja jestem fanem nowinek technicznych i gadżetów, ale w AGD to po prostu sprzęt ma działać. Żadnych specjalnych funkcji nie potrzebuję - no może opóźnienie włączenia zmywarki, pralki ale to chyba standard, no i mały piekarnik musi być z mikrofalą.

Która firma jest lepsza Bosch czy Electrolux? A może polecasz jeszcze
  • Odpowiedz
@piter12: Bosch czy Electrolux? Mercedes czy BMW? Obie firmy dobre :-)
Electrolux będzie zazwyczaj trochę tańszy, a wcale nie gorszy.
Pralka ta co wyżej podałem lub Ewf1276Gdw.
Zmywarka Esl8336ro.
Płyta do zabudowy jeżeli indukcyjna to Ehi6540fhk.
Piekarnik
  • Odpowiedz
@piter12: z okapów na pewno Fabera można polecić, ale tu już kieruj się w głównej mierze wyglądem.
Płyta którą poleciłem posiada coś co się zwie Hob2Hood, czyli sterowanie okapem przez płytę, coś takiego ma chyba też Solgaz i jeżeli byś się zdecydował na płytę którą poleciłem to okap też warto wziąć z tą opcją, tylko, że musi być jednego producenta. Okapy Electroluxa są bardzo dobre robione przez Fabera i jeszcze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SOLGAZ O, a gdzie będę mógł obejrzeć Wasze płyty? W jakiś dużych sieciach typu MM czy EURO RTV AGD? Faktycznie macie funkcję Hob2Hood jak opisał lau? Czyli że płyta steruje okapem?
  • Odpowiedz
@piter12: pol roku temu kupiłem wszystko Whirlpoola a zmywarkę Electroluxa. Jestem zadowolony. Sprzęt działa bez zarzutu. Powiedziałbym że whirlpool robi zajebisty sprzęt (mówię o serii 6 sense).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enforces: a korzystasz z tych trybów 6th sense? Korzystalem z niego kiedyś przez chwilę i noe umiałem pogodzić mojego przepisu np na kurczaka ( np. Wsadz na 30min. Na 200 stopni) z tym ze jak ustawie tryb kurczaka w 6th sense to piekarnik nagrzewa sie od zera i nie wiem ile on tam powinien być :D
  • Odpowiedz