Wpis z mikrobloga

#poznan
To znowu ja! Szukam cały czas dla siebie jakiejś ciekawej aktywności sportowej i tym razem wybór padł na taniec. Nigdy nie umiałem tańczyć, a że przy okazji mogę spalić trochę kilo, to decyduję się na podjęcie takiej inicjatywy. Kto poleci jakąś szkołę, w której nie będę 2 razy starszy od innych na kursie dla początkujących? I wolałbym raczej coś solo, np. hip hop, gdyż nie mam partnerki do tańca we dwóch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
Kto poleci jakąś szkołę, w której nie będę 2 razy starszy od innych na kursie dla początkujących? I wolałbym raczej coś solo, np. hip hop, gdyż nie mam partnerki do tańca we dwóch ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@adamdd: Wiele szkół poszukuje na swoich stronach FB partnerów/partnerek jak się im nie zgadzają osoby na stopniach. Rozejrzyj się.
A co do wieku to nie wiemy ile masz, wiec ciężko
@adamdd:
Tutaj masz grupę gdzie ludzie szukają. Sam też możesz umieścić.
Poza tym chodzisz po stronach FB szkół tańca i patrzysz czy nie ma tam ogłoszeń, że na jakimś kurcie brakuje partnera. Dodatkowo możesz do takich szkół napisać wiadomość z pytaniem czy nie mają jakiejś partnerki, która nie ma z kim tańczyc.
@adamdd: Zazwyczaj brakuje facetów w takich miejscach ;) Wbij do Cuba Libre i się poorientuj- o ile interesują Cię tańce latynoamerykańskie. Mam koleżankę, która często uczęszcza na jakieś warsztaty. No i jest o połowę od Ciebie starsza ;)