Wpis z mikrobloga

Od 3 tygodni jestem na praktykach w Hiszpanii, pracowaliśmy na CATIA V5. Projektowaliśmy części do silnika pneumatycznego od podstaw potem obróbka niektórych części w frezarce #cnc a niektóre w #druk3d dzisiaj na koniec mamy go składać. Przez ostatnie dni mogliśmy zaprojektować coś własnego i wydrukować lub wyfrezować. Stwierdziłem że spróbuję zrobić coś związanego z #myslistwo #lowiectwo i podło na logo PZŁ, nawet podobne wyszło :D

A jutro idealnie wracam na #polowanie Wigilijne, chociaż w domu będę prawdopodobnie nie wcześniej niż o 14, ale zdążę przynajmniej na wspólną kolację, podzielić się opłatkiem.
DZIK_Kirex - Od 3 tygodni jestem na praktykach w Hiszpanii, pracowaliśmy na CATIA V5....

źródło: comment_u0JO6zw9rCJ9FYtKE63zrQ2kRKlbhIh0.jpg

Pobierz
  • 6
@DZIK_Kirex: Łoo panie, kamikaze z takimi deklaracjami tutaj :) Zaraz zagryzą Cię, że jak można strzelać do bezbronnych zwierzątek, że zwierzyna sama by sobie poradziła, że myśliwy to człowiek, który najchętniej strzelałby do ludzi, że ......... No cóż, mogę życzyć tylko powodzenia :)

Darz bór!

@DZIK_Kirex: Ooo jakie fajne ()
Aż pomyślałem, by zrobić logo PZŁ w drewnie i powiesić sobie w pokoju.

U nas polowanie wigilijne zawsze odbywa się w wigilię, taka tradycja. Najpierw polowanie składające się z trzech miotów a potem dzielenie się opłatkiem i do domu na kolację. Oby śnieg spadł do wigilii aby poczuć ten niesamowity klimat świąt :)
  • 0
@radzio541 Też niezły pomysł, nawet nie wiedziałem że masz takie zdolności

A co do polowania to fajną tradycję macie, u nas by się to nie sprawdziło większość myśliwych jest z okolic Poznania i mają 80km do obwodu
@DZIK_Kirex: nie mam takich zdolności, dlatego bym tylko spróbował ;)
No u nas niektórzy mają i po 100km do łowiska bo jadą z Wrocławia, ale chyba w tym roku ich nie będzie, chociaż nigdy nie wiadomo. Ja mam jakieś 30km do tego obwodu, na którym zawsze jest polowanie wigilijne, inni mieszkają w nim, a inni tak jak wyżej napisałem, mają po 100km.