Wpis z mikrobloga

Mirki z ZegarkiClub i znawcy ruskich czasomierzy, co to za model i czemu nie mogę znaleźć o nim żadnego info. Zapytałbym na forum ale świerzak tam jestem i nie mogę jeszcze posta utworzyć. Mam go na oku, planuje go kupic z zamiarem noszenia, żaden ze mnie kolekcjoner, ale fajnie by było coś o nim wiedzieć. Z góry dzięki.
Poljot
#zegarki
  • 14
@konto_darmowe: @gatchweek: No to mnie nieźle zaskoczyliście, nie wpadłbym na to że to wybrakowany zegarek, bez nakładki na bezel...jakoś bardziej podoba mi się bez niej. Chciałem się targować i dać za niego 200zł, co już wydawało się więcej niż rozsądek podpowiada. Teraz to chyba odpuszczę, chyba że można dokupić tą cześć? Co myślicie?
@konto_darmowe: tak wiem, przeglądam forum od jakiegoś czasu, stąd moje zainteresowanie "ruskami". Ten zegarek jest w naprawdę świetnym stanie, tylko nie wiem czy wart 200zł i to nie chodzi o kwotę tylko porostu nie lubię przepłacać, dlatego chciałem się o nim czegoś dowiedzieć.
@pekiruni: nie jest nic warty, a tym bardziej inwestowania w niego jakichkolwiek pieniędzy. jakby to była jakaś rodzinna pamiątka, zegarek po dziadku czy coś, ale tak nie jest, więc daruj sobie, serio.
@pekiruni: nie śledzę cen więc nie podpowiem, wkładka bezela to rącze nie jest jakaś niespotykana cześć, jak się przyglądam to może i tam nawet jest wkładka tylko raczej jakiś mod z szorstkowanej stali ? pozwolę sobie zawołać Pana @Jarczur: on chyba oblatany w temacie ruskich
@pekiruni: ze taki bezel w oryginale to jestem w szoku, dla mnie wyglada jak by był nieskończony albo niekompletny, ale to kwestia gustu
Nie sugeruj się ceną z linka bo jest absurdalnie wysoka, wiesz jak Ci się widzi taki to 200 zł to dobra flaszka burbonu, wiec może warto sprawić sobie przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°)