Wpis z mikrobloga

@ChichyKun: Nikt Cię nie zmusza. Aplikacja jest darmowa. Przeżyję bez tych 7zł, które dostaje za każde zapłacone 13zł. Ale jest mi bardzo miło jak widzę wpłatę.
  • Odpowiedz
zainstaluj sobie bętę dostępną w tagu. Jest sporo wydajniejsza i lepsza niż wersja na markecie.


@adios: Ja nie potrafię jej zainstalować. Certyfikat się zainstalował. Przy aplikacji pyta się czy zainstalować, daję tak i nic się nie dzieje. Trzeba wersję z marketu najpierw usunąć? Tryb developerski włączony.
  • Odpowiedz
@ChichyKun: @TomaszWKS: Trzeba odinstalować starą wersję, włączyć tryb deweloperski zainstalować certyfikat, a później, zainstalować aplikację dwa razy(nie wiem dlaczego). Co do sklepu MS to ma on jakieś dziwne jazdy - zgłaszałem, bez odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@adios: Tylko nie mam żadnej starej wersji. Po pobraniu instaluję certyfikat i wchodzi po czym chcę zainstalować apkę, klikam "zainstaluj" i tyle, nie dzieje się nic, mam tylko widok na eksplorator plików z którego załączałem ten instalator
  • Odpowiedz
@ChichyKun: Sam proces instalacji jest niedziela widoczny dla użytkownika. Daj mu chwile niech przemieli.
Przestawiłeś tel w tryb developerski? (ustawienia-aktualizacje)
  • Odpowiedz
@ChichyKun: A to ciekawe.. Sprawdzałeś aktualizacje w sklepie? Zwykle sa problemy z pobieraniem i instalowaniem przy nie aktualnej apce sklepu.

Co do bety - ktora opcje developerska wybrałeś?
  • Odpowiedz