Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Jest bardziej przyszłościowa i nawet bez tv 4k gry będą płynniejsze. Ale wiadomo zależy jak finansowo czujesz się mocno - masz kasę to bierzesz pro a jak ledwo starcza to lepiej brać zwykłą..
@saakaszi: Ja kupiłem PS4 Pro jako pierwszą konsolę i wg. mnie warto TYM BARDZIEJ do 1080p. Wszystkie gry chodzą płynniej, czasy ładowania są krótsze, wszystko lepiej chodzi, lepsze wifi, szybciej się ściąga wszystko. Teraz każda nowa gra będzie mieć 60fps'ów albo ładniejszą grafikę i STAŁE 30fps. Wg. mnie różnica jest bardzo duża i jak najbardziej warto. Ci co mówią, że się nie opłaca to w 90% ludzie których nie stać na
@Theev ta sama teoria tyczy sie ludzi kupujacych pro, usprawiedliwiaja sie wydaniem 2x wiekszego hajsu na konsole na ktorej dzialaja wszystkie gry które dzialaja na ps4 za nawet 600 zl uzywanego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LowcaZMroku: Za 2x wyższą cenę (a właściwie to mniej, bo porównujemy 999zł do 1750zł) masz 2x większą wydajność. Powiedz mi gdzie tu się nie opłaca? Każdy decyduje portfelem i jeden chce tyle wydać a drugi nie potrzebuje. Ale nie wmówisz mi, że się nie opłaca, bo za wszystkie zalety które niesie za sobą mocniejsza wersja to cena jest bardzo przyzwoita. I działać oczywiście, że działają. Tak samo jak te same gry
@Theev 900 zl da sie wyrwac wiec 2x, nie oplaca sie bo gry dzialaja i nikt na to nie zwraca uwagi, bo konsola nie jest od bredzlowania sie fpsami a jest za slaba na prawdziwe 4k. Scorpio moze da rade.