Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z moją kobietą jestem od kilku miesięcy, ale wciąż mimo jej upewnień, że ona jest szczęśliwa widzę, że jest smutna, ciągle zestresowana, zdenerwowana, nie potrafi się skupić przez to na nas. Prawdopodobnie ma nerwicę i je dużo tabletek uspokajających ze względu na wydarzenia z przeszłości, lecz ciągle mówi, że nie chce o niej nawet myśleć (niegdyś skrzywdzona). Jest czuła i martwię się o nią. Jak jej wytłumaczyć, że przeszłość nie wróci, a ona sama ma patrzeć na dziś, a nie wczoraj? Mam wrażenie, że mówię jej to na darmo, a ona sama nie wie, do czego mogę się zdobyć byleby ją obronić. Jakieś propozycje mirki?

#logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ponieważ mam skłonności terapeutyczne to pewnie próbowałbym dociec co to jest, ale z tym wiąże się ryzyko eee... "otwarcia" - w sensie że jak już otworzysz taką osobę to jeszcze trzeba to umiejętnie rozegrać, żeby nie pogrążyć takiej osoby, tylko realnie jej pomóc. Teoretycznie od tego są psycholodzy, ale hmm... Nie wiem jak trudne są te wydarzenia (mogą być naprawdę mega trudne) i nerwica może być też spowodowana tym, że
  • Odpowiedz
OP: @wilq32: Właśnie możliwe, że ona boi się mi tego powiedzieć, jak dużo więcej innych rzeczy, które uważa za swoje wady, a ja nie zwracam na to uwagi, bądź czasami nawet mi się coś podoba. Boi się, że mnie straci? Nie zważając na wszystko i tak ją kocham, dla mnie przeszłość to tylko nauka na błędach.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem jeśli dotrzesz do kobiety na tej warstwie i dobrze poprowadzisz rozmowę to otwiera to drogę do dużo fajniejszej i głębszej relacji. Ale licz się też z tym, że prawda może być też trudna dla Ciebie samego :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A co takiego zrobiles zeby poczula ze teraz jest lepiej niz kiedys? Owszem baby chca sie wyzalic, a nie porad i pocieszen. Zabieraj ja gdzies, zaskocz czyms co jakis czas, pokaz ze dzis jest lepiej niz kiedys.
  • Odpowiedz