Wpis z mikrobloga

1 235 084 - 42 = 1 235 042

Zadupia, offroad i las, bo popadał śnieg, jest mokro, ślisko i brudno, więc skoro mam zginąć pod samochodem, to lepiej zginąć w lesie. Oponki w moim crossie stricte szosowe, więc na zjazdach było pół na pół jazdy z modlitwami o przyczepność, ale fajna sprawa.

HWDP Straży Miejskiej


Nie wiedziałem, że istnieje Policja Straży Miejskiej.

#rowerowyrownik
metaxy - 1 235 084 - 42 = 1 235 042

Zadupia, offroad i las, bo popadał śnieg, jest...

źródło: comment_Eswd7GuXw2BsqIRIDTyx1dPRsfx2Azul.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@metaxy: ale bym sobie pojeździł po lesie po takim śniegu... ostatnio w 2015 jeździłem zimą. Potem moja zimówka się #!$%@?ła do końca i zostałem z samą szosówką która niestety nie pociągnie tego.
  • Odpowiedz
zostałem z samą szosówką która niestety nie pociągnie tego


@Norwag93: Oooo, powiem Ci, że szosą też idzie, bo tak naprawdę ten mój cross różni się tym, że ma błotniki. Gumy gładkie.

wystapili:jakubeskulap i serducho 220 ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 2
Potem nawet @matde sobie kupił taki sam i jeździliśmy po Podkarpaciu wzbudzając uśmiechy politowania i jęki zażenowania okolicznych panien.

@metaxy Bardzo ładnie to ująłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@metaxy: gładkie gumy w crossie to i tak nie jest to co mam w szosie ;) Nawet latem ciężko jest po lesie pojechać i zerowa przyjemność w sumie, a co dopiero zimą. Po szosie jak to po szosie, jak odśnieżone drogi to ok. Mi chodzi o takie rozbijanie się po lesie zimą, jak śniegu nawali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po takim terenie sobie szosą nie pośmigam
Norwag93 - @metaxy: gładkie gumy w crossie to i tak nie jest to co mam w szosie ;) Na...

źródło: comment_XEisKAGCog7oRE9fpg9osHgFBZmxSNcu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz