Wpis z mikrobloga

@tadyo
Janome JUNO za 560 zl kupisz.
Singer jakiś do 500 zł znajdziesz.
Łuczniki są dobre, ale trochę loteria. Zależy na jako egzemplarz trafisz.
@tadyo: ja w prezencie dostałam Husqvarne. Kosztowała trochę ponad 500 zł. Ja dopiero zaczęłam przygodę, ale teściowa co zęby zjadła na maszynach jest nią zachwycona. Maszyny tej firmy polecała znajoma krawcowa.
@tadyo: Jeśli myślisz, że Łucznik = dobra konstrukcja, to jesteś w błędzie niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) może i te droższe są jakoś staranniej wykonane, ale te najtańsze to po prostu chiński bubel i nie znam nikogo, kto by na swojego nie narzekał - właśnie na plączące się nici, mój do tego zżera materiał (przez co rwie się i nie nadaje się już wtedy do użytku) i
cholera teraz już całkiem zgłupiałem czyli wychodzi na to ze w budżecie się nie zmieszczę


@tadyo: Zmieścisz się, ale musisz szukać starych używek i później dać prezent do regulacji. Będzie maszyna na lata.
@tadyo: ciężko mi w sumie ocenić, nigdzie nie ma żadnych opinii na temat tej z lidla (chociaż w lidlu co jakiś czas pojawiają się chwalone maszyny innej marki). Podobno jak już się komuś maszyna z Lidla zepsuje to jest ciężko z uzyskaniem gwarancji.
A tą z olx bym rozważyła, o ile będzie miała załączoną instrukcję i w okolicy masz jakiś serwis maszyn. Używkę zawsze jest dobrze zanieść najpierw właśnie do serwisu,