Wpis z mikrobloga

@pixxel: ja się noszę od dłuższego czasu z planami podobnych zakupów to i trochę poczytało się na różnych forach i innych redditach - i ogólna konkluzja jest taka, że tu nie warto się bawić w półśrodki, bo wyrabiasz złe nawyki w pracy dłoni, które potem trudno korygować. No ale to takie info z drugiej ręki ci sprzedaję, może ktoś bardziej kompetentny ci doradzi.
@pixxel: na początek (ale naprawdę początek, może do pół roku) kupuj keyboard, tak żeby sprawdzić czy się dla dzieckaów podoba, nie musi być jakiś drogi, żeby ci budżetu nie nadwyrężyło, ale jak zobaczysz, że naprawdę to lubią, to nie wahaj się z zamianą na pianino (akustyczne wbrew pozorom mogą być tanie, ale jak miekszasz w bloku to cyfrowe będą lepsze - można podłączyć słuchawki, chociaż są już troszeczkę droższe). A keyboard
@pixxel: Kupuj. Weź od razu przejściówkę MIDI - usb i sobie zainstaluj jakiś program z barwami piano, coś w stylu GarageBand na OS X i graj przez kompa :) Klawiaturka będzie nieco plastikowa, ale przynajmniej dla uszu przyjemnie. Weź keyboard jakiś casio z czułością klawiszy. Ja tak zaczynałem :) Powodzenia!