Wpis z mikrobloga

@chuckmls nie no, powaznie, nie. Moto z jego scietym ekranem, zrabanym pulsometrem I batetia smiechu warta nie jest wart uwagi. Jak juz musisz, ale zaznaczam, musisz, to rozwaz samsunga z tizenem. I mowie to jako programista andka.
  • Odpowiedz
@Gluptaki: tu nie chodzi o piniondze, ktoś mi chce koniecznie zrobić prezent, sam bym sobie w życiu nie kupił, ale że się uparł że smartłocza mi chce kupić, to chcę coś co będzie najlepiej współgrało z moim nexusem.
  • Odpowiedz
@chuckmls:
Z mniej poważnych zegarków używam Casio Rangeman (polecam, ale to nie smart) i Samsunga Gear S. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony, funkcji ma aż nad to i nieraz umilił mi życie czy to w pracy czy w podróży ale wygląda nie każdemu przypada do gustu.

Znajomy Ma Gear S2 i przy możliwościach Gear S bije S2 na głowę.

Podstawowe pytanie jakich funkcji potrzebujesz
  • Odpowiedz
@chuckmls gear s3 powinien sie normalnie parowac I moim zdaniem na chwile obecna to jedyny sensowny wybor. Bateria trzyma 2-3 dnia, a sterowanie obrotem tarczy sprawia ze uzytkowanie urzadzenia to nie jest meczarnia.
  • Odpowiedz
Casio Rangeman


@Trique: casio elektronicznych, automatów, mechanicznych mam całą kolekcję. Ogólnie nie potrzebuję smartwatcha. Chcę żeby miał więcej niż 45mm bo jestem duży, żeby był ładny z Twoim casio sorry ale nie podzielam gustu, chcę żeby wyświetlił google maps w nawigacji pieszej, powiadomienia miał, pozwolił podyktować sms i tyle.
  • Odpowiedz
@chuckmls lape pewno tez masz nie najmniejsza. Pobaw sie w jakims xkomie moto, po chwili #!$%@? cie trafi jak bedziesz mial cos kliknac na tym ekraniku. Dlatego dla mnie osobiscie rozwiazanie z tarcza to bajka.
  • Odpowiedz