Wpis z mikrobloga

@tutytas: stracisz dziewictwo z roksą i później wszystkie twoje związki będą #!$%@?, bo będziesz traktował seks jako coś co się po prostu od kobiety dostaje, robi tak żeby samego siebie zaspokoić i mieć #!$%@? na resztę. Nie polecam. A wiek tam nie ma żadnego wielkiego znaczenia - najlepszy przypał będziesz miał jak ci ze stresu przed roksą nie stanie. Dziewczyna by cię wsparła, próbowała do skutku, a tak masz godzinkę i
@von_Schuttenbach: a wiesz jak wygląda jego aktualny związek i seks w tym związku? Wiesz co jego dziewczyna myśli o tym seksie?
@wrrrrrrrrrrrrrr: a właśnie, że mam, bo ja się szanuję, nie chodzę do łóżka z byle kim, nowego partnera proszę o komplet badań. Idąc do łóżka z prostytutką, która wcześniej spała z 500 klientami jesteś narażony na szereg chorób, o wielu z nich się nawet nie dowiesz, że się zaraziłeś,
@cynamonowa: u prostytutki chłop się zabezpiecza, żeby nic nie złapać, a poza tym po fakcie może się przebadać, że jest zdrowy i nic nie złapał, więc twój argument jest inwalidą. Równie dobrze mogłaś ty w związku uprawiać seks z kimś, kto jest chory, bo zaraził się od jednej ze swoich wielu partnerek - więc nic nie jesteś lepsza od niego.

Dla mnie nie ma żadnej różnicy. Zarówna laskę, która daje dupy
@Zheta: facetach na stałe. Co w tym dziwnego? Nie uprawiam przypadkowego seksu. Nigdy nie wiesz, co osoba z którą się spotykasz robiła wcześniej. Znam osoby, które uprawiają całkiem przypadkowy seks, często bez zabezpieczeń i myślą sobie jakoś to będzie.
@wrrrrrrrrrrrrrr: jak mówię, nie mogłam, bo są badania. Nie wybieram osób, które miały wielu partnerów bo to też świadczy o braku stałości. Można uprawiać seks, ale nie sypiać z kim popadnie
@wrrrrrrrrrrrrrr: w jaki sposób hipokrytka? Miałam 3 związki, z czego 1 bez seksu. Nie nazwałabym tego "bogatym" życiem seksualnym i tego samego oczekuję od partnera. Co innego osoba, która zmienia partnera np. co miesiąc. Nie należę do takich osób, każdy swój związek postrzegam jako coś na całe życie. Ilość kontaktów seksualnych i w ogóle związków, dla osób w pewnym wieku świadczy właśnie o tym, czy potrafią się ustatkować, czy szukają szczęścia