Wpis z mikrobloga

#krakow pytanie do mieszkańców i słoików Krakowskich - jestem na etapie zakupu mieszkania w okolicy Bronowic i najbardziej wpadła mi w oko inwestycja Lazurowy Park dewelopera Atal. Ma ktoś doświadczenie z tym deweloperem i tą okolicą? Sugestie mile widziane ;-).
PS nie, nie jestem informatykiem z 12k netto
  • 13
@kubususzatek: osobiście polecam Mydlniki, fajnie się tu mieszka i szybko jeździ bo korków w sumie nie ma, a jeżeli bardziej Bronowice to niezła wydaje się lokalizacja Oazy, ale nie wiem jak tam z cenami i dostępnością mieszkań teraz.
@kubususzatek: Z Atalem różnie, zależnie od "prestiżu" inwestycji i wybranego wykonawcy ;) Przy ewentualnym odbiorze i tak zawsze trzeba mieć rzeczoznawcę który coś znajdzie, w Atalu z tego co rozmawiałem trochę niedoróbek znajdują ;)
@Szyja1: Hmm niedaleko pętla Bronowice Małe (tramwaj autobus), mieszkam tutaj więc akurat mam sprawdzone
@jagodnik: Racja...ławki przy lewiatanie na Balickiej to stały punkt spotkań
@Sir_Well_Endowed: są tam jakieś ciekawe inwestycje? Bo na szybko w pracy nic nie znalazłem:>
@okin: Słyszałem o czymś takim, nie chodziło czasem o grzybki na ścianach?
@bartez_94: Dzięki za info, oazę sprawdzałem ale odpada bo nie ma ogródka
@bugg: Dzięki za rady:)
@kubususzatek: raczej nie o grzyb, bo w dopiero co wybudowanym bloku grzybków nie bedzie. Raczej usterki, które im wynajdywali - zawsze jakies sa, raz wieksze raz mniejsze - ale zachowanie atala z wezwaniem do usuniecia raportów i ich niepublikowaniem niezła dziecinada https://www.facebook.com/odbiormieszkania/photos/a.942378332457018.1073741838.653645111330343/942378339123684/?type=3&theater . Tacy idealiści :) Kupuj w Mydlnikach. Mieszkanie tam polecam :D
@biski: Nie, oglądnąłem kilka mieszkań na inwestycji ale jakoś nie spełniały moich oczekiwań (widok na słup, widok na magazyny pkp cargo, okna na skład budowlany itd.). Słyszałem też, że jest tam jakiś problem (z pozwoleniem na użytkowanie) w związku ze zbiornikiem na ścieki (albo gnojówką?) na działce sąsiedniej, ale nie wiem czy to pewne bo mieszkam niedaleko i widziałem, że ludzie już mieszkania wykańczają.