Wpis z mikrobloga

@muffman: kolego to tak nie do końca. BRW część mebli chyba produkuje samo, a część kupuje od producentów. Także taka informacja co podałeś to nie wystarcza. Oni co prawda nie raz reklamują się jako całkowity producent, ale to #!$%@? prawda jest.
  • Odpowiedz
@muffman: tygodni. Zaczyna się taki okres, że producenci praktycznie wprowadzają klauzule, że zamówienia bo x. grudnia realizowane będą po nowym roku. Jeśli Cię o tym nie poinformowali, a w regulaminie mają termin to możesz sobie prawo rościć zadośćuczynienie w postaci rabatu etc.
  • Odpowiedz
@meblujdom_pl
@muffman
I jeszcze jedno. Jak zależy Ci na dobrych jakościowo meblach, pytaj o producenta samego mebla i płyty. Takie bodzio bierze najgorszą jakościowo ~500 kg/m3. W moim regionie producenci robią z około 650 kg/m3. Uwierz mi dodając jeszcze grubosc płyty ze standardu 16mm do 12 albo 10mm płacisz za bubel.
  • Odpowiedz
@czarny_matt94: mi potrzebne zwykłe biurko/stól na 2 monitory, w BRW znalazłem za 200zł z kawałkiem, wizualnie ładne, nogi ma szersze więc chyba spełnia moje wymagania. Raczej się nie rozsypie mi XD
  • Odpowiedz
@muffman jak mnie się klienici pytali jaki te meble się zachowują od zawsze powtarzałem, że nimi sie po pokoju nie jeździ i odpowiednio złożone stoją lata. Ważne ptzy biurkach jest mocowanie blatu do korpusu i w sumie tyle. No i jeszcze czy z tyłu ma "spongę" czyli tez wykonane z plyty, szerokie łączenie boczkow. Wowczas ono nie bedzie się kolebać
  • Odpowiedz
@muffman: powiem tak: całe życie w meblach. Od 14 roku życia, co wakacje do 18 roku życia pracowałem jako monter kuchni. Później w firmie co sprzedawała internetowo. I tam byłem (też okresy wakacyjne): magazynierem, kierowcą, planistą tras. Późnej jak w mieście gdzie studiowałem otworzyli sklep stacjonarny pracowałem jako doradca klienta. A rocznik jak widzisz 1994.
  • Odpowiedz