Wpis z mikrobloga

Piotrowicz jedzie dalej

Mój kontakt ws. politycznych to była sprawa Antoniego Pikula i druga sprawa, w której postępowanie umorzyłem.


Jutro będzie się tłumaczył z przeszukań u osób, z którymi rozmawiał TVN.
  • Odpowiedz
Zaoral was piotrowicz co? Zostal zdegradowany za odmowe udzialu w procesach politycznych.


@kuban99:

I krzyż zasługi też za karę dostał w 83... taki był skuteczny w umarzaniu.
  • Odpowiedz
11.12.2016 - nie podpisałem żadnego aktu oskarżenia


@Internet_the_explorer:
Bzdura, mówił że na dokumentach pokazanych mu przez Sekielskiego nie było podpisu.
Oraz mówił że nie oskarżał przed sądem.
  • Odpowiedz
Nie ma mojego podpisu na akcie oskarżenia, jest jedynie przepisane przez maszynistkę moje nazwisko. Na tym dokumencie nie ma żadnej mojej parafki. Mój udział w tej sprawie zakończył się na zaznajomieniu podejrzanego z aktami sprawy. źródło

a dzisiaj

parafowałem akt oskarżenia wiedząc, że jest nieskuteczny

@erbo: Jeszcze raz będziesz kłamał w moim wpisie to twoim wzorem usunę twoje komentarze.
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: @trapped:
Cytujecie wywiad z 2013 gdzie Piotrowicz odnosił się dokumentów pokazanych mu przez Sekielskiego w wywiadzie dostępnym na stronach TVP.

Na tych dokumentach nie było podpisu, więc Piotrowicz stwierdzał jedynie fakt że nie ma tam podpisu.
Do dokumentów w podpisem TVN dotarł dopiero w 2016.

Polecam zapoznać się ze sprawą zanim się o niej wypowiadacie.
  • Odpowiedz
@erbo: Nie odnosił się do dokumentów Sekielskiego tylko mówił o całym postępowaniu. Kłamał cały czas np. twierdząc, że:

Mój udział w tej sprawie zakończył się na zaznajomieniu podejrzanego z aktami sprawy
  • Odpowiedz
@erbo: dodatkowo piotrowicz calkiem dobrze pamieta cala sprawe, zapomnial jedynie, ze sformulowal akt oskarzenia. : " Gdy zapoznałem się ze sprawą, dowiedziałem się, że Pikul jest osadzony w Zakładzie Karnym w Rzeszowie, postanowiłem tam pojechać(...) Postanowiłem tam pojechać, to było kilkadziesiąt kilometrów od Jasła. Poszedłem do szefa i powiedziałem mu, że w tej sprawie trzeba przeprowadzić czynności dodatkowe, powołać biegłych. (...) Ja jednak „w celu wyjaśnienia” przesłuchałem go tak, żeby
  • Odpowiedz