Wpis z mikrobloga

Aura nie sprzyja powstawaniu nowych zdjęć, więc dzisiaj znów sięgam po archiwalny kadr. Uwieczniłam go podczas zwiedzania jednej z opuszczonych kamienic na Piotrkowskiej, stojąc w oknie przeciwległej oficyny i stosując dość krótką ogniskową. Pokazuje to specyficzną architekturę dziewiętnastowiecznych podwórek - sformułowanie o zaglądaniu sąsiadom w okna nabiera nowego znaczenia ;)

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #miastomeneli.

#lodz #fotografia #mojezdjecie
punkgrrl - Aura nie sprzyja powstawaniu nowych zdjęć, więc dzisiaj znów sięgam po arc...

źródło: comment_oTRUsHnDSqVrDb0XYQsDJqTik0ci5HYs.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sepzpietryny: No to jednak nie widziałeś zbyt wiele. Schronów i kanałów nie odwiedzam, nie interesuje mnie pstryknięcie ciemnej, rozmazanej fotki na pamiątkę, tylko tworzenie ciekawych kadrów. Przypominam, że fotografia oznacza "rysowanie światłem", taka wskazówka.
  • Odpowiedz
Wspominałam już, że deszcz, zimno i całkowite zachmurzenie nie sprzyjają robieniu zdjęć? :P


@punkgrrl: Masz najlepsze wrzutki w tagu, rusz cztery litery i nie ściemniaj.
Do wiosny to będziesz mieć nowy album, światło to nie wszystko... mam nadzieję, że foto poniżej Cię trochę przebudzi. Na 500px też warto byłoby zapodać ten urobek, dobre miejsce na foty.
https://500px.com/photo/97005723/generations-by-tommy-andersson?ctx_page=1&from=gallery&galleryPath=5228803&user_id=14436357
  • Odpowiedz