Wpis z mikrobloga

Lista polecanych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
do 5000 zł
do 6000 zł
do 7000 zł
do 8000 zł
do 10000 zł
powyżej 10000 zł
Promocje i okazje.

Krótka informacja na temat wydajności procesorów i kart grafiki.
Uwagi, gwarancja i serwis.
Lista polecanych dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, zaś linki są zawsze te same i prowadzą do najbardziej aktualnego zestawienia, więc wystarczy sobie zapisać/dodać do ulubionych jeden wpis zamiast czekać na to aż dodam nowy.

Do indywidualnych zapytań w sprawie wyboru laptopa służy tag: #szukamlaptopa
Do problemów technicznych, softwarowych, innych zapytań niepowiązanych z bezpośrednim wyborem czy ogólnych informacjach o laptopach służy tag: #laptopy
#pustulkowelaptopy
Pustulka - Lista polecanych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 z...

źródło: comment_ikU2huRE4BtE54erDv7SEV9OOSSm6BOA.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajne są delle do 4,5k z i7-6700hq, a ich nawet nie dodałeś.


@wiecznybeton: Czy ja wiem czy te Inspirony są takie fajne, w każdym razie z 960m nie warte 4.5k, a nowsze gorszy pod wieloma aspektami od starszego. Kiedyś 7559 był za 3800 zł z i7, ponad 4k nie opłaca się za nie dać.

Szukam czegoś pod cada, revita i 3ds maxa. Zawiodłem się trochę.

To jeszcze zależy jakiego cada,
  • Odpowiedz
@Pustulka: bardziej pod revita, autocada, photoshop, 3ds max, maya. Wersja min. 16gb ram.

Planuję zakup laptopa pod koniec stycznia.
Widziałem, że coś pisałeś, że wychodzą laptopy z pascalem? Czy się mylę?
Co myślisz o dellu z serii xps?
Czy lepiej nie przepłacać i wybrać coś innego, tak jak pisałeś asus, msi? Acer odpada.
  • Odpowiedz
Czy lepiej nie przepłacać i wybrać coś innego, tak jak pisałeś asus, msi? Acer odpada.

Widziałem, że coś pisałeś, że wychodzą laptopy z pascalem? Czy się mylę?

Tak, część już jest zapowiedziana, oficjalne premiery na targach CES na początku stycznia, chociaż na zachodzie niektóre asusy będą już dostępne pod koniec tego miesiącu, trudno powiedzieć kiedy będą w Polsce. Nie skreślałbym też Acera, ale z tego co widziałem wygląd nowej multimedialnej piętnastki będzie
  • Odpowiedz
@wiecznybeton:

Oj, laptopy z gtx 1060, 1070 to jednak kosztują x>5k

Wyżej ci pisałem o laptopach z GTX 1050

W każdym razie asusy, acery i msi z kartą 1050 4GB vram oraz i7-7700hq na zachodzie Europy w podstawowych konfiguracjach zostały wstępnie wystawione w okolicy 4500 zł, więc zakup czegokolwiek powyżej 2kg i 4k z 960m jest nieopłacalny.
  • Odpowiedz
Siema Mirki, szukam laptopa do kwoty 4k, będzie wykorzystywany głównie do pracy z programami analitycznymi, ale chciałbym też odpalić na nim nieraz jakieś gry(nie saper i pasjans XDDD), licze że zagram w nowe gry nawet na minimal. Matryca 15' (matowa) lub większa, dodatkowy monitor będzie do niego zamontowany. SSD + HDD,napęd optyczny i win10, klawiatura numeryczna jest obowiązkowa. Dodatkowym atutem będzie czytnik linii papilarnych i ilość wejść USB bo mysz+drukarka+modem+pendrivie to codzienność.
  • Odpowiedz
ale chciałbym też odpalić na nim nieraz jakieś gry(nie saper i pasjans XDDD

napęd optyczny

@yhcus:
Ten napęd będzie swego rodzaju przeszkodą, chociaż oczywiście np. taki MSI GL62 z 950m/960m go posiada.
  • Odpowiedz
Szukam lekkiego i koniecznie cienkiego laptopa około 13 cali do kwoty 1500 zł. Tylko internet, office, filmy full hd. Wizualnie podoba mi się lenovo u330 ale to już chyba dawna konstrukcja. Za czym się rozglądać?
  • Odpowiedz
@Pustulka: mogę prosić o pomoc w wyborze laptopa 2 w 1? Poszukuję czegoś lekkiego, jednocześnie wytrzymałego (częste podróże).

Uzywalabym go do surfowania po necie, maile, ogladanie seriali, czasem filmu. Dobrze gdyby miał minimum 250GB pamięci. Zależy mi też żeby nie był mułem bagiennym - koniecznie dysk SSD (czesto mam otwarte milon kart w przegladarce).

Sama nie wiem czy lepszy taki z odpinaną klawiaturą czy taki 360° - klawiaturę gdyby odpiąć to pewnie bedzie lżejszy do transportu, ale te pewnie maja
  • Odpowiedz
Planuję zakup na przełomie stycznia lutego wiec i ceny może będą niższe.


@Manga: Najlepiej wrócić w okresie w którym będzie go faktycznie kupować, najlepszy będzie pewnie surface na niskonapięciowcu, czasami idzie je wyrwać w dobrych cenach, ale jak nie zapomnę to jeszcze popatrzę.
  • Odpowiedz
wyborze laptopa 2 w 1? Poszukuję czegoś lekkiego, jednocześnie wytrzymałego (częste podróże).


@Manga: wtrącę się - poluj na surface w interesującej cię konfiguracji w promocjach na brytyjskim/niemieckim czy nawet polskim MS Storze. Bywają poniżej 5k na i5/8GB ram i dyskiem 256, a nawet xboxa one s dorzucali, po sprzedaży którego było 1000zł taniej :)
  • Odpowiedz