Wpis z mikrobloga

@Cookiee: Zależy na jakim etapie gry jesteś. Przed wyruszeniem poza miasto czy to żeby eksplorować czy żeby zrobić misję warto sprzedać wszystko co się da, żeby mieć jak najwięcej udźwigu. Później zbierasz co się da dopóki nie skończy się udźwig i sprzedajesz. Mi takim sposobem nigdy nie brakowało kasy. I jak widzisz do kupienia lepsze juki dla konia to warto zainwestować.
@Xurius obecnie zrobiłem wszystkie zadania główne w Novigradzie i szykuję się do podróży na Skellige. Spróbuję wszystko sprzedawać bo jakoś nie skupialem się na tym.
@Lonilele a ten sposób nadal działa? Kojarzy mi się, że w którymś patchu to naprawili
@Cookiee: To już powinieneś mieć trochę kasy. Weź się za zarabianie jak najszybciej, bo niedługo przyda Ci się kasa na wiedźmiński rynsztunek. Polecam poodkrywać znaczniki na mapie, ja odkryłem calutką :D
@Daalecki: Ja tak miałem już przy pierwszym przejściu, trzeba latać od kowala do kowala. Wg mnie warto też olewać to, że kowal zapłaci więcej za miecz niż za pancerz, wg mnie to mała różnica i zwykle sprzedawałem jak leciało.