Wpis z mikrobloga

Czas na podsumowanie ostatniego #lodznapiwo
Bardzo mi miło, że frekwencja dopisała, może momentami było trochę ciasno, ale wszyscy mieli gdzie siedzieć, a to już coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po części to wina Szafy, bo jak część z Was słyszała źle wpisali nam rezerwację i ogarniali dla nas stoliki w ostatniej chwili, po części tego, że ciężko w ogóle przewidzieć ile Was przyjdzie. Mimo tego mam nadzieję, że każdy się dobrze bawił, a lepiej być zaskoczonym liczbą uczestników w tę stronę, niż w tą drugą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podziękowania dla mistrza gier @SzalonyNick, bo mafia na tyle osób jest dość hardkorowa, nie mówiąc już o samym tłumaczeniu zasad.
W komentarzach wrzucam listę, niestety już w takiej pogiętej wersji dostałem zdjęcia od @AryaStark ( ͡° ʖ̯ ͡°)

BTW Pojawiały się liczne głosy by wykorzystać tę błędną rezerwację na następny piątek, ale ja bym raczej proponował w sobotę w Krańcóffce. Co wy na te propozycje?
  • 23
Jak ma być Krańcówka, to tylko sobota wchodzi w grę, bo w piątek koncertują. Tu rzuciłem pytanie by wybadać jakie są nastroje, ale mało kto się w ogóle wypowiada ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wrzucę jakąś ankietę dziś lub jutro