Wpis z mikrobloga

mirki z #bialystok jak by ktoś z was zastanawiał się nad pizzą z pizzeria 105 na nowym mieście to serdecznie NIE polecam. Zamówienie miało przyjść w pół godziny a szło prawie godzinę. Pizza przyszła zjarana na co dostaliśmy propozycję rabatu następnym razem. A na pytanie co zjemy teraz i czemu taką pizzę dali, koleś powiedział że ona była tylko trochę, zresztą mają kocioł i tyle. Odłożył słuchawkę. No jasne my będziemy jeść później spalona bo on ma kocioł wiec nie powinnismy marudzić.
Pobierz elmyn - mirki z #Białystok jak by ktoś z was zastanawiał się nad pizzą z pizzeria 105...
źródło: comment_KepmYBM4NAYle1X2YxYNpsqor3RNajSe.jpg
  • 11
@elmyn ja nie jestem glodny, ale moze chetnego znajdziesz. Nie po takie rzeczy ludzie zostawiaja plusa ;)
Mam nadzieje, ze odzyskasz kase, bo rabat to jest zadne rozwiazanie sprawy.
@elmyn: hmm czasem samemu sobie człowiek robi #!$%@? zamawiając pizzę pół na pół, gdzie jedna połowa zdąży się upiec, a druga dopiero zaczyna bo są warzywa. Ta część po lewej wygląda smacznie, no chyba, że ciasto też spalone.
@elmyn: ja polecam za to pizza 13. Od kilku miesiecy nowi wlasciciele i pizza kozaczek, napierdzielaja tyle skladnikow ze niemozliwoscia jest sie nie najesc + dobra dobra dobra