Wpis z mikrobloga

Gdzie najlepiej wysłać do wymiany baterii i gniazda USB #htc #htconem8 Znalazłem w sumie HTC Support z #krakow (wołam bo może ktoś pracuje albo ich zna i wie coś więcej), ale nie należą do najtańszych, a i jakieś opinie ciężko znaleźć oraz @naprawalaptopow polecilimi #ideanord z Suwałk, ale po przeczytaniu opinii zwątpiłem. Tak, wiem, mogę wysłać do #regenersis ale to już raczej podchodzi pod swego rodzaju masochizm, chociaż kiedyś raz tam odsyłałem HTC do wymiany wyświetlacza i zmieścili się w 2 tygodniach, tylko i wyłącznie dlatego, że dziennie dzwoniłem i trułem im dupę i za każdym razem padała odpowiedź, że czekają na części i nie wiedzą kiedy będzie dostawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie jakiś sprawdzony #serwisgsm ?
  • 4
  • Odpowiedz
@DemptD: Właśnie też szukam dobrego serwisu do M8. Cyanogenmod mi się zapętlił i rozgrzał do niesamowitej temperatury. Spuchł, po ostygnięciu wrócił do (prawie) normalności. Dwa serwisy mi odmówiły bo ten model tak ma, że żeby się dobrać do bebechów trzeba odkleić ekran a to "czasami się nie udaje".
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tobol Jakbyś coś znalazł to daj znać, ja się skłaniam ku HTC Support, najtańsza zabawa to nie będzie ale w razie czego mam do nich blisko żeby jechać i zrobić bure ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@DemptD Regenesis Warszawa. Mi wymieniali baterię i aparat (z czego aparat kilkukrotnie) w modelu One M7. Bez zastrzeżeń o ile wyślesz im list ze zdjęciami telefonu sprzed awarii aby się przyłożyli do naprawy a nie zrobili na odpieprz.

Albo nagrzewnica aby odkleić obudowę tylną i kostka do gitary aby telefon otworzyć. Na YouTube był koleś co zmieniał cała obudowę a to się wiąże ze zdjęciem również ekranu aby przód dobrze spasować. Do
  • Odpowiedz