Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja ##!$%@?
Dzisiaj chciałem zaprezentować państwu mój pierwszy kolaż. Powstał on w hołdzie pewnemu Panu, który wpadł na genialny pomysł. Chciałbym na wstępie usprawiedliwić właściciela Focusa, który nie chce dwudziesty siódmy raz objeżdżać ulice Kopernika (dla niewtajemniczonych jest ona jedno kierunkowa i trzeba sporo przejechać aby z powrotem się na niej znaleźć ) w poszukiwaniu miejsca do parkowania :) Pan wozi że sobą wyczynową stalową łopatę, która nie do jednej betoniarki siuter wsypywała, kiedy tylko zapragnie się przejechać swym Fordem wyjeżdża ze swego miejsca co widać na moim pięknym kolażu :) zasypuje miejsce parkingowe które wcześniej z taką starannością łopatował i w drogę :) po powrocie przez pół godziny łopatuje i parkuje swój wóz :) i tu się nasuwa pytanie co Pan zrobi po odwilży kiedy to śnieg zniknie. Może ma ktoś z was niepotrzebnego piosku z tonę albo dwie :)
Śmialiście się z ruskiego co miał dwa samochody a jeden służył to blokowania 2 miejsc parkingowych, tutaj mamy polski odpowiednik. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
l.....2 - #samochody #motoryzacja ##!$%@? 
Dzisiaj chciałem zaprezentować państwu mó...

źródło: comment_HBJCbc6vZyoutL6p9Y0fHyYqeBYZoBw5.jpg

Pobierz
  • 14
@legion2012 nie wierzę w to #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡° ͜ʖ ͡°)-