Wpis z mikrobloga

@dawid-rams: No bo patronat powinien być na tej zasadzie, że wpłacamy jakąś dobrowolną kwotę i w zamian coś mamy. Niestety gonciarz popłynął i nie starcza mu kasa z YT, #patronite i chce trzepać kasę z innych rzeczy.

Pewno przez ten wyjazd stracił jakiś kontrakt w Japonii i próbuje tą kasę odzyskać na Polakach.
  • Odpowiedz
@nophp: W tej Japonii to on za dużo kontraktów nie miał bo na stronie firmy są już od dawna tylko 2 projekty w portfolio i we vlogu cały czas mówił tylko o tym filmie dla szkoły językowej. Tak że wydaje mi się że ta jego firma w Japonii to chyba tylko po to żeby wizę dostać i że o jaki to ja jestem vloger, biznesmen z firmą w Tokio.
  • Odpowiedz
@dawid-rams: Z tego co kojarzę to niedawno było 30k z powodu spotkań, do których patroni mieli pierwszeństwo. Gonciarz skończył objazd po kraju to i od razu spadła liczba patronów. No i coś czuję że po akcji z wyjątkowymi, ekskluzywnymi koszulkami kolejne osoby zrezygnują ze wspierania go.
  • Odpowiedz
@dawid-rams: Nie widziałem jego strony firmowej, więc nie wiem.
Widziałem jakąś stronę firmy z którą współpracuje i tam nie było nic ciekawego oprócz jednego filmiku zrobionego na zamówienie.
  • Odpowiedz