Wpis z mikrobloga

Chciałbym kupić zwykłe Redmi 3 dla mamy. To pierwsze, nie Pro albo 3s. Na ibuygou już nie ma, u Goldwaya widzę jakieś 3x ale to chyba nie to samo? Redmi 4A różowy byłby dobry ale nie ma globala a zabawa z wgrywaniem MIUI Polska mnie odrzuca bo trochę grzebania będzie. Bajery typu czytnik linii papilarnych są naprawdę zbędne. Redmi 3 to był chyba ostatni telefon nim Xiaomi zaczęło blokować bootloadery? Więc wgranie MIUI Polska powinno być banalnie proste? Sam mam Redmi 2 Pro i zrobienie aktualizacji to było wrzucenie paczki na telefon i otwarcie jej w aktualizacjach. Do dzisiaj po ponad pół roku nic więcej nie zrobiłem a telefon chodzi bardzo sprawnie. Na allegro sprzedają za 530-550. Myślicie, że to dobry pomysł?

#xiaomi
  • 4
@petrelli30: mysle ze zamiast szukac, grzebac i kombinowac z buk wie jakimi modelami, predzej latwiej i szybciej przyjdzie ci odblokowac bootloader i wgrac soft.
To nie jest rocketscience, a poradnik jest napisany ze prosciej to juz chyba tylko pismo obrazkowe (ktore notabene dostepne jest na YT).